Фото ілюстративнеФото ілюстративне

Російські війська здійснили удар по об’єкту критичної інфраструктури в Запорізькому районі, спричинивши пошкодження.

Про цей інцидент повідомив у своєму телеграм-каналі начальник Запорізької обласної військової адміністрації Іван Федоров.

“Росіяни атакували один із об’єктів критичної інфраструктури в Запорізькому районі. Є пошкодження,” – йдеться у його повідомленні. Незважаючи на завдану шкоду, Федоров наголосив, що серед населення постраждалих немає. Він також зазначив, що люди не постраждали від цього удару.

Раніше Федоров попереджав про загрозу ударів по Запорізькій області балістичними ракетами. Після цього в деяких районах Запоріжжя було чутно вибухи. На даний момент невідомо, який саме об’єкт критичної інфраструктури зазнав атаки.

Цей інцидент став черговим у серії атак на інфраструктурні об’єкти в Україні, що викликає серйозне занепокоєння щодо безпеки та захисту цивільного населення і важливих об’єктів. Збройні сили України продовжують захищати свою територію, докладаючи всіх зусиль для зменшення наслідків подібних атак.

Такі дії Росії викликають засудження з боку міжнародної спільноти, яка закликає до негайного припинення агресії та дотримання норм міжнародного права. Тим часом, місцева влада працює над відновленням пошкоджених об’єктів та забезпеченням безпеки жителів регіону.

Анна Сапожко

Від Анна Сапожко

Відома журналістка, яка народилася в місті Запоріжжя. Спеціалізується на публікаціях про події та новини, що стосуються цього регіону. Завдяки своєму професійному підходу та глибокому розумінню подій у Запоріжжі, здобула великий авторитет серед читачів та колег. Її статті завжди відзначаються об'єктивністю, глибоким аналізом та докладним дослідженням теми.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *