Фото ДСНС УкраїниФото ДСНС України

Кількість травмованих внаслідок ворожого удару по Вільнянську збільшилася до 38, у тому числі 9 дітей. Серед поранених вагітна жінка

Про це повідомило ДСНС України.

Станом на 12:00 30 червня кількість постраждалих у Вільнянську зросла до 38 осіб, серед яких 15 чоловіків і 14 жінок, а також 9 дітей (7 дівчаток і 2 хлопчики). На жаль, внаслідок атаки російської армії загинуло 7 людей: 3 чоловіки, 1 жінка та 3 дитини (2 дівчинки і 1 хлопчик).

Фото ДСНС України

В лікарнях перебуває 12 поранених, серед яких шість осіб у важкому стані. Поранення включають осколкові ураження, контузії, переломи та травматичні ампутації. Серед постраждалих є вагітна жінка та дев’ять дітей.

Рятувальники протягом двох годин завершили пошуково-рятувальні роботи та гасіння пожеж. Ще три години тривало спостереження та моніторинг ситуації. До ліквідації наслідків обстрілу були залучені 50 рятувальників і 9 одиниць техніки від ГУ ДСНС. На місці також працювали правоохоронці, медики, парамедики та співробітники Загону швидкого реагування Товариства Червоного Хреста України.

Обстріл пошкодив два багатоповерхових будинки, сім автомобілів та дванадцять торговельних приміщень.

Анна Сапожко

Від Анна Сапожко

Відома журналістка, яка народилася в місті Запоріжжя. Спеціалізується на публікаціях про події та новини, що стосуються цього регіону. Завдяки своєму професійному підходу та глибокому розумінню подій у Запоріжжі, здобула великий авторитет серед читачів та колег. Її статті завжди відзначаються об'єктивністю, глибоким аналізом та докладним дослідженням теми.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *