У Запоріжжі випустили книгу про історію друкарні містаУ Запоріжжі випустили книгу про історію друкарні міста

Комунальне підприємство “Запорізька міська друкарня Дніпровський металург відзначило своє 100-річчя виданням унікальної книги, що розповідає історію друкарні та її шлях становлення. 

Відзначаючи цей ювілей, друкарня випустила 50 примірників видання, яке нині зберігається в Запорізькій обласній бібліотеці та інших бібліотеках по всій Україні. Декілька примірників було передано до столиці.

Історія друкарні тісно пов’язана з розвитком Запоріжжя. Перші згадки про друкарню відносяться до 1927-1928 років, а за цей час вона змогла розвинутися в повноцінне комунальне підприємство, що надає широкий спектр друкарських послуг.

До її асортименту входять друковані засоби масової інформації, художня література, бухгалтерські бланки, журнали, блокноти, папки, запрошення, вітальні адреси, етикетки, цінники, буклети, грамоти, подяки, дипломи, листівки, візитні картки та інше. Друкарня виробляє як тверді, так і м’які палітурки, а також надає послуги з тиснення, ламінування та інші палітурні роботи.

Унікальність друкарні полягає в тому, що вона володіє власним повним циклом виробництва. Це означає, що крім друку, друкарня займається і іншими аспектами виготовлення продукції, включаючи складання та збирання готового продукту, а це може включати до себе виготовлення посвідчень, книг і інших видань. Такий підхід дозволяє забезпечити високу якість та індивідуальний підхід до кожного замовлення.

Друкарня активно співпрацює з бюджетними організаціями, установами та підприємствами міста, надаючи їм різноманітні друкарські послуги. Також у друкарні працюють з відомими авторами та видавництвами, видавши понад 400 книг, включаючи публіцистику, художню літературу та інші жанри. Один із відомих авторів, Іван Кушніренко, вже двадцять років співпрацює з друкарнею і має більше 90 виданих книг.

У цьому році вийшла книга, написана у співавторстві з директором друкарні Вячеславом Білогубом, що присвячена сторіччю друкарні “Дніпровський металург”. Книга стала важливою історичною подією та лауреатом конкурсу “Українська мова – мова єднання”.

Разом із цим, друкарня продовжує вдосконалювати свої послуги та розширювати сферу співпраці, прагнучи задовольнити потреби своїх клієнтів та вдячити їм за довіру.

Анна Сапожко

Від Анна Сапожко

Відома журналістка, яка народилася в місті Запоріжжя. Спеціалізується на публікаціях про події та новини, що стосуються цього регіону. Завдяки своєму професійному підходу та глибокому розумінню подій у Запоріжжі, здобула великий авторитет серед читачів та колег. Її статті завжди відзначаються об'єктивністю, глибоким аналізом та докладним дослідженням теми.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *