Фото Запорізької обласної прокуратуриФото Запорізької обласної прокуратури

Поліція затримала кримінального авторитета із Запорізької області, який вимагав в місцевого жителя 10 тисяч доларів.

Про це розповіли в прес службі Запорізької обласної прокуратури

У Мелітополі правоохоронці затримали кримінального авторитета, який вимагав у місцевого мешканця 10 тисяч доларів за неіснуючий борг, погрожуючи фізичним насильством та знищенням майна. Зловмисника виявили та затримали у одному з західних регіонів України.

За слідством, у 2021 році цей житель Мелітополя спробував збагатитися за рахунок керівника кредитної спілки, вимагаючи систематичні грошові виплати за допомогу бізнесу. Після відмови, він не лише погрожував жертві фізичними та майновими ушкодженнями, але й настійливо вимагав “штрафні санкції” у розмірі 10 тисяч доларів.

Жертва звернулася до поліції, після чого підозрюваний виїхав за межі Запорізької області. Проте правоохоронці встановили його місцезнаходження в одному з обласних центрів заходу країни і успішно затримали. Зараз зловмисника тримають під вартою.

За процесуальним керівництвом прокурорів Запорізької обласної прокуратури кримінальному авторитету повідомлено про підозру в злочині, передбаченому частиною 2 статті 189 Кримінального кодексу України.

Анна Сапожко

Від Анна Сапожко

Відома журналістка, яка народилася в місті Запоріжжя. Спеціалізується на публікаціях про події та новини, що стосуються цього регіону. Завдяки своєму професійному підходу та глибокому розумінню подій у Запоріжжі, здобула великий авторитет серед читачів та колег. Її статті завжди відзначаються об'єктивністю, глибоким аналізом та докладним дослідженням теми.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *