Фото Широківської територіальної громадиФото Широківської територіальної громади

Житель Запорізької області Сергій Лозенко загинув, захищаючи Україну на Куп’янському напрямку.

Про це повідомила Широківська територіальна громада.

Сергій, народився 1989 року у Широківській громаді, повернувся до Петрополя зі славою.

Його сестра пам’ятає його як людину з добрим серцем, яка завжди готова була допомогти. Він навіть проводив час з племінницею, коли це було потрібно.

Після розпочатку повномасштабного вторгнення Сергій бажав приєднатися до армії, щоб захищати своїх близьких. Попри всі труднощі під час навчання, Сергій залишався позитивним і завжди заспокоював свою родину, говорячи, що все буде добре.

Сергій служив штурмовиком, захищаючи Україну на Куп’янському напрямку. Він був готовий боротися до останнього набою і навіть не думав про здачу в полон.

Під час однієї з особливо важких битв Сергій виявив справжню мужність. На жаль, ця битва стала останньою для нього.

Фото Широківської територіальної громади

Редакція висловлює щирі співчуття родині та близьким Воїна. Він справжній Герой і приклад для сучасного та майбутнього поколінь.

Його героїчний вчинок назавжди залишиться в нашій пам’яті.

Анна Сапожко

Від Анна Сапожко

Відома журналістка, яка народилася в місті Запоріжжя. Спеціалізується на публікаціях про події та новини, що стосуються цього регіону. Завдяки своєму професійному підходу та глибокому розумінню подій у Запоріжжі, здобула великий авторитет серед читачів та колег. Її статті завжди відзначаються об'єктивністю, глибоким аналізом та докладним дослідженням теми.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *