Фото ілюстративнеФото ілюстративне

За перші шість місяців 2024 року запорізькі платники податків перерахували до бюджетів різних рівнів 11 мільярдів 12 мільйонів гривень.

Про це повідомляє обласна Державна податкова служба в Запорізькій області.

Відповідно до розподілу надходжень, понад 52% цієї суми надійшло до державного бюджету, тоді як 48% було спрямовано до місцевих бюджетів.
У червні запоріжці внесли 1 мільярд 876 мільйонів гривень податкових надходжень до бюджетів.
Основну частину доходів бюджетів склали податок на додану вартість, податок на доходи фізичних осіб, плата за землю, податок на прибуток підприємств, військовий збір та єдиний податок.
Зазначимо, що на вебпорталі податкової служби у розділі “Онлайн-навчання” можна знайти корисну інформацію та роз’яснення щодо сплати податків, подання звітності та застосування пільг у воєнний час: tax.gov.ua/baneryi/onlayn-navchannya.

Фото ДПС в Запорізькій області

Висловлюємо вдячність кожному платнику податків Запорізької області за відповідальне наповнення бюджетів та підтримку обороноздатності нашої країни, – написали на сторінці ДПС у Запорізькій області.

Анна Сапожко

Від Анна Сапожко

Відома журналістка, яка народилася в місті Запоріжжя. Спеціалізується на публікаціях про події та новини, що стосуються цього регіону. Завдяки своєму професійному підходу та глибокому розумінню подій у Запоріжжі, здобула великий авторитет серед читачів та колег. Її статті завжди відзначаються об'єктивністю, глибоким аналізом та докладним дослідженням теми.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *