Фото Державної прикордонної службиФото Державної прикордонної служби

Житель Запоріжжя приєднався до групи чоловіків, які спробували переплисти річку Тиса.

Про це повідомляє Державна прикордонна служба.     

На Закарпатті було затримано дві групи людей, які планували незаконно перетнути Тису. Четверо з них прагнули потрапити до Угорщини, а троє – до Румунії. Серед затриманих був житель Запорізької області.

Прикордонники відділу «Вилок» затримали групу за 150 метрів від українсько-угорського кордону завдяки оперативній інформації. У гумовому човні знаходилося четверо чоловіків, троє з яких приїхали з Львівщини, а один – із Запоріжжя.

Фото Державної прикордонної служби

Супроводжували чоловіків двоє 14-річних підлітків, яких також затримали. Про їхню діяльність повідомили батькам та співробітникам поліції.

Відомо, що кожен із затриманих заплатив по 10 тисяч доларів США за обіцянку безперешкодного перетину кордону невідомим особам.

Ще одну групу порушників, яка складалася з двох жителів Рівненщини та одного жителя Полтавщини, затримали прикордонники відділу «Тячів». Вони планували переплисти Тису, щоб дістатися Румунії. Вартість такої подорожі становила від 8 до 10 тисяч доларів з кожного.

Оперативники продовжують ретельно розслідувати обидва випадки незаконного переправлення осіб через державний кордон і встановлювати причетних до цього осіб. Усі затримані отримали протоколи про адміністративні правопорушення, а їхні справи були передані до суду.

Детальніше – у відео:

Анна Сапожко

Від Анна Сапожко

Відома журналістка, яка народилася в місті Запоріжжя. Спеціалізується на публікаціях про події та новини, що стосуються цього регіону. Завдяки своєму професійному підходу та глибокому розумінню подій у Запоріжжі, здобула великий авторитет серед читачів та колег. Її статті завжди відзначаються об'єктивністю, глибоким аналізом та докладним дослідженням теми.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *