Фото очільника ЗОВА Івана ФедороваФото очільника ЗОВА Івана Федорова

У результаті агресивних дій російських військ на Пологівському районі Запорізької області один чоловік отримав поранення.

Про це повідомив голова Запорізької обласної військової адміністрації Іван Федоров.

За останню добу війська РФ здійснили 386 обстрілів по різних населених пунктах Запорізької області. Внаслідок цього постраждали вісім населених пунктів, серед яких було зазначено Гуляйполе, Левадне, Роботине, Малу Токмачку, Малинівку та Новоандріївку.

Зокрема, у Малинівці був зафіксований авіаційний удар. До цього ж, російські сили використали 195 безпілотників різних модифікацій, щоб атакувати зазначені території.

Місцеві жителі Малої Токмачки, Роботиного, Малинівки та Новоандріївки потерпіли від 10 обстрілів з реактивних систем залпового вогню.

Загалом, по області було зафіксовано 180 артобстрілів, що спрямовувалися на Гуляйполе, Оріхове, Малу Токмачку, Новоандріївку, Роботине, Левадне, Малинівку та Степногірськ.

Наразі проводиться розслідування всіх обставин цих подій, а також оцінюється масштаб завданої матеріальної шкоди та її наслідки для місцевого населення.

Анна Сапожко

Від Анна Сапожко

Відома журналістка, яка народилася в місті Запоріжжя. Спеціалізується на публікаціях про події та новини, що стосуються цього регіону. Завдяки своєму професійному підходу та глибокому розумінню подій у Запоріжжі, здобула великий авторитет серед читачів та колег. Її статті завжди відзначаються об'єктивністю, глибоким аналізом та докладним дослідженням теми.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *