Фото міського голови ЕнергодараФото міського голови Енергодара

Ілля Матвеєв працював в експлуатаційному підрозділі 4-го енергоблоку Запорізької АЕС.

Про це повідомив міський голова Енергодара Дмитро Орлов.

З початком повномасштабної війни він приєднався до лав Сил оборони України. Ніс службу в найгарячіших точках фронту, проявляючи хоробрість та незламність. Він гідно захищав українську землю від ворога.

Мер Енергодара висловив співчуття рідним загиблого захисника, наголосивши на його мужності та вірності. “Вічна слава Герою!” – підкреслив Орлов.

Фото міського голови Енергодара

Ілля Матвеєв назавжди залишиться в наших серцях як символ героїзму та незламного духу. Його подвиг ніколи не буде забутий, і його ім’я буде жити вічно в пам’яті українського народу.

Сьогодні жителі Енергодара попрощалися з Іллею Матвеєвим, який на передовій захищав Україну від російських загарбників. Висловлюємо щирі співчуття його рідним та близьким, схиляючи голови перед його хоробрістю та відданістю. Вічна пам’ять і вічна слава всім борцям за волю України.

Анна Сапожко

Від Анна Сапожко

Відома журналістка, яка народилася в місті Запоріжжя. Спеціалізується на публікаціях про події та новини, що стосуються цього регіону. Завдяки своєму професійному підходу та глибокому розумінню подій у Запоріжжі, здобула великий авторитет серед читачів та колег. Її статті завжди відзначаються об'єктивністю, глибоким аналізом та докладним дослідженням теми.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *