Фото ілюстративнеФото ілюстративне

З 9 по 24 липня в усіх областях України будуть змінені графіки відключень електроенергії.

Про це повідомили в Укренерго.

Протягом цього періоду, в кожній області на один день не буде обмежень у постачанні електроенергії. Для мешканців Запоріжжя та області таким днем стане 16 липня, за умови відсутності масованих атак на енергетичну інфраструктуру.

Фото Укренерго

Інші дні будуть проходити з обмеженнями згідно з графіками, опублікованими обленерго у кожному регіоні. Ці заходи необхідні для проведення вимірювань фактичного споживання електроенергії, що здійснюються щорічно взимку та влітку для точнішого прогнозування роботи енергосистеми.

Запоріжжя проведе такі вимірювання 16 липня, що допоможе визначити реальні потреби області у електроенергії без обмежень та забезпечити рівномірний розподіл потужностей. Отримані дані також враховуватимуть зміни у кількості населення та розміщенні підприємств, що дозволить оптимізувати роботу енергосистеми та підвищити її стійкість до можливих атак.

Якщо відбудуться масовані ракетні обстріли, вимірювання будуть перенесені до стабілізації ситуації. Робота бригад може ускладнюватися через повітряні тривоги та проблеми з доступом до підстанцій через ускладнений дорожній рух. Вороги систематично атакують енергетичну інфраструктуру Запоріжжя та області, що створює додаткові ризики для безпеки працівників.

Також, 16 липня в Запоріжжі заплановано скасування графіків відключень електроенергії, що дозволить мешканцям та підприємствам користуватися електрикою без обмежень протягом всього дня. Це допоможе Диспетчерському центру «Укренерго» отримати точні дані про споживання електроенергії в регіоні влітку.

Такі заходи є необхідними для покращення роботи енергосистеми та забезпечення її стабільної роботи у майбутньому. Вони також допоможуть визначити, де саме потрібні проєкти з децентралізованої генерації, що забезпечить надійність постачання електроенергії в умовах воєнних дій.

Анна Сапожко

Від Анна Сапожко

Відома журналістка, яка народилася в місті Запоріжжя. Спеціалізується на публікаціях про події та новини, що стосуються цього регіону. Завдяки своєму професійному підходу та глибокому розумінню подій у Запоріжжі, здобула великий авторитет серед читачів та колег. Її статті завжди відзначаються об'єктивністю, глибоким аналізом та докладним дослідженням теми.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *