Фото ДСНСФото ДСНС

Вчора ввечері, 8 липня, окупанти здійснили ракетний обстріл міста Вільнянськ, розташованого поблизу Запоріжжя.

Про це повідомили у ДСНС в Запорізькій області.

В результаті атаки постраждали двоє осіб. 

За даними ДСНС, під час ракетного обстрілу загорілися ангар з обладнанням та готовою продукцією, дев’ять автомобілів та трансформатор.

Вчора було три вибухи, які пролунали після 21:00 у Запоріжжі. Після цього на околицях міста піднявся дим. Згідно з даними Запорізької ОВА, окупанти влучили у цивільне підприємство у Вільнянську, що спричинило пожежу.

Вранці Запорізька ОВА підтвердила, що по місту було здійснено два ракетні удари, в результаті яких двоє чоловіків отримали поранення.

ДСНС детально розповіла про наслідки обстрілів. Після першого удару виникла пожежа на площі 300 кв.м в ангарі з обладнанням та продукцією. Другий удар спричинив загоряння дев’яти автомобілів та трансформатора на загальній площі 200 кв.м.

Рятувальники ДСНС підтвердили травмування двох осіб внаслідок обстрілів.

Анна Сапожко

Від Анна Сапожко

Відома журналістка, яка народилася в місті Запоріжжя. Спеціалізується на публікаціях про події та новини, що стосуються цього регіону. Завдяки своєму професійному підходу та глибокому розумінню подій у Запоріжжі, здобула великий авторитет серед читачів та колег. Її статті завжди відзначаються об'єктивністю, глибоким аналізом та докладним дослідженням теми.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *