Фото взято з Локатор-медіаФото взято з Локатор-медіа

Вчора, 8 липня 2024 року, російська армія здійснила масований обстріл Києва, що призвів до людських жертв.

Про це повідомив «Локатор-медіа».

Серед загиблих був мешканець Запорізької області, бердянець Олег Уфімцев. Він опинився в одному з епіцентрів ракетних ударів.

В понеділок, 8 липня, російські війська провели масштабний ракетний обстріл міст України. У Києві постраждали дитяча лікарня “Охматдит”, житлові будинки, офісні будівлі та метро. Також були зафіксовані удари по Дніпру, Кривому Рогу, Слов’янську та Краматорську.

Серед загиблих у Києві був Олег Уфімцев, мешканець Бердянську. Він опинився в одному з епіцентрів ракетних ударів.

Відомо, що Олег Уфімцев працював у органах МВС і займав посаду начальника Бердянського відділу Державної служби охорони. Він перебував у столиці під час обстрілу і опинився в зоні ракетного удару. На жаль, лікарі не змогли врятувати його життя. У Олега залишилися дружина та неповнолітня дитина.

За останніми офіційними даними від Президента України, внаслідок вчорашнього жорстокого обстрілу росії загинули 38 людей, серед яких четверо дітей. Ще 190 осіб отримали поранення. У місцях влучання ракет аварійно-рятувальні роботи тривали всю ніч і продовжуються досі, залучено майже 400 рятувальників.

Анна Сапожко

Від Анна Сапожко

Відома журналістка, яка народилася в місті Запоріжжя. Спеціалізується на публікаціях про події та новини, що стосуються цього регіону. Завдяки своєму професійному підходу та глибокому розумінню подій у Запоріжжі, здобула великий авторитет серед читачів та колег. Її статті завжди відзначаються об'єктивністю, глибоким аналізом та докладним дослідженням теми.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *