Фото ДСНСФото ДСНС

Сьогодні на прифронтовому населеному пункті Запорізької області внаслідок атаки з боку російських військ сталося пряме влучання в будівлю пожежної частини.

Про це повідомила 10 липня Державна служба з надзвичайних ситуацій (ДСНС).

Цей обстріл призвів до серйозних пошкоджень: загорілася покрівля гаража на площі 400 квадратних метрів, а також було пошкоджено пожежно-рятувальний автомобіль.

Фото ДСНС

На щастя, рятувальники ДСНС, які перебували в укритті під час атаки, не постраждали. Попри це, подібні дії з боку країни-терориста викликають глибоке обурення. Вони не мають жодних моральних чи громадянських цінностей і продовжують ігнорувати міжнародні конвенції та доктрини, здійснюючи атаки на українських рятувальників.

Фото ДСНС

У своєму повідомленні Державна служба України з надзвичайних ситуацій підкреслила: «Країна-терорист, не маючи жодних моральних чи громадянських цінностей, всупереч міжнародним конвенціям та доктринам, продовжує атаки на українських рятувальників». Ці дії ще раз нагадують про жахливу реальність, в якій живуть і працюють українські рятувальники, ризикуючи своїм життям заради порятунку інших.

Фото ДСНС

Цей випадок ще раз підкреслює важливість міжнародної підтримки та солідарності з Україною у боротьбі проти агресії, що загрожує не лише безпеці країни, але й життю та здоров’ю її громадян.

Анна Сапожко

Від Анна Сапожко

Відома журналістка, яка народилася в місті Запоріжжя. Спеціалізується на публікаціях про події та новини, що стосуються цього регіону. Завдяки своєму професійному підходу та глибокому розумінню подій у Запоріжжі, здобула великий авторитет серед читачів та колег. Її статті завжди відзначаються об'єктивністю, глибоким аналізом та докладним дослідженням теми.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *