Фото Патрульної поліціїФото Патрульної поліції

9 липня до поліції Запоріжжя надійшов дзвінок від схвильованої мешканки, яка повідомила про загрозу з боку сусіда.

Про це повідомляє Патрульна поліція Запорізької області.

За словами жінки, 47-річний чоловік під час конфлікту погрожував її родині гранатою та ножем. Поліцейські негайно виїхали на місце події для з’ясування обставин.

Прибувши на подвір’я, правоохоронці виявили підозрюваного з ножем у руках. Під час спілкування з поліцейськими він поклав ніж на лаву. Далі правоохоронці піднялися до квартири заявниці, де з’ясували, що її чоловік під час сварки зумів забрати у нападника гранату.

На місце інциденту прибули вибухотехніки та слідчо-оперативна група. Вони вилучили гранату та ніж для подальшого розслідування. Згідно з повідомленням поліції, у діях підозрюваного вбачаються ознаки кримінального правопорушення відповідно до ст. 263 Кримінального кодексу України, яка передбачає відповідальність за незаконне поводження зі зброєю та бойовими припасами.

Цей випадок привернув увагу громадськості та ще раз підкреслив важливість швидкої реакції правоохоронців на загрози, що можуть виникнути у житлових районах. Розслідування триває, і чоловіку загрожує відповідальність за скоєне правопорушення.

Анна Сапожко

Від Анна Сапожко

Відома журналістка, яка народилася в місті Запоріжжя. Спеціалізується на публікаціях про події та новини, що стосуються цього регіону. Завдяки своєму професійному підходу та глибокому розумінню подій у Запоріжжі, здобула великий авторитет серед читачів та колег. Її статті завжди відзначаються об'єктивністю, глибоким аналізом та докладним дослідженням теми.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *