Фото ілюстративнеФото ілюстративне

Російські окупанти продовжують намагатися просунутися на Мелітопольському напрямку, але їхні зусилля залишаються марними завдяки ефективній обороні ЗСУ.

Про це розповів речник Легіону Свободи Костянтин Денисов в ефірі Еспресо.тв.

Зараз українські захисники перебувають у “подвійному пеклі” – поєднанні жорстоких боїв і нестерпної спеки.

Денисов зазначив, що ворогу не вдається закріпитися в районі Роботиного, оскільки ворожа артилерія зруйнувала населений пункт, перетворивши його на сіру зону.

Окупанти з шаленою злістю бомбардують наші позиції від ранку до ночі. Їхні дрони шукають наші укриття та шляхи пересування, після чого в дію вступає російська артилерія. Бронетехніка прикриває штурмовиків під час піхотних атак, а авіація також активно використовується.

За словами Денисова, на цій ділянці фронту йдуть запеклі позиційні бої, але жодна зі сторін не має значних просувань.

Окупанти намагаються вирівняти лінію фронту, яку ЗСУ вдалося просунути в другій половині 2023 року. Ворог повторює наші дії, намагаючись витіснити нас і просунутися в бік Запоріжжя.

Російські сили використовують різні тактики. Диверсійно-розвідувальні групи періодично проникають у Роботине, але зазнають поразки, зазначає Денисов.

Артилерія становить найбільшу загрозу. Ворог щодня обстрілює мирні громади прифронтових територій, використовуючи міномети та гради. Вони намагаються знищити цивільну інфраструктуру, компенсуючи невдачі піхотних атак.

Авіація окупантів діє з перших днів вторгнення, застосовуючи керовані авіабомби. Вони перенесли успішну тактику з Авдіївського напрямку на Запорізький і Східний фронт, де використовують малі піхотні групи для виявлення наших вогневих точок.

Окрім того, ворог має широкий арсенал дронів – FPV, камікадзе, ударні та розвідувальні. Проте й наші захисники не відстають, використовуючи дрони та засоби радіоелектронної боротьби.

Українські дрони завдають значних втрат росіянам. Вони є важливою частиною нашої оборони, не дозволяючи ворогу просуватися вперед і вибивати наших захисників з позицій.

Анна Сапожко

Від Анна Сапожко

Відома журналістка, яка народилася в місті Запоріжжя. Спеціалізується на публікаціях про події та новини, що стосуються цього регіону. Завдяки своєму професійному підходу та глибокому розумінню подій у Запоріжжі, здобула великий авторитет серед читачів та колег. Її статті завжди відзначаються об'єктивністю, глибоким аналізом та докладним дослідженням теми.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *