Запоріжжя продовжує надавати допомогу військовимЗапоріжжя продовжує надавати допомогу військовим

За ініціативою місцевої влади в Запоріжжі було створено відділ соціальної підтримки захисників і захисниць України та членів їх сімей, що є проявом турботи про військовослужбовців та ветеранів.

Департамент соціального захисту населення Запорізької міськради повідомляє, що відділ діє на засадах “Єдиного вікна”, щоб спростити отримання соціальних послуг для військовослужбовців, демобілізованих, ветеранів війни та їхніх сімей.

Відділ надає різноманітні соціальні послуги, включаючи психологічну, соціальну, та матеріальну підтримку, організацію дозвілля, а також контроль за якістю наданих послуг. Важливим аспектом роботи відділу є консультування та інформування громадян щодо отримання державних соціальних допомог, пільг, субсидій, а також надання посвідчень, оздоровлення, професійної адаптації, реабілітації та зубопротезування.

Також міська програма на 2023 рік передбачає фінансову підтримку військових з пораненнями, що фінансується за рахунок місцевого бюджету. Відділ також активно вивчає проблеми, змінює організаційний формат роботи, співпрацює з громадськими організаціями та волонтерами, аналізує інформацію в соціальних мережах для забезпечення ефективного соціального захисту.
За допомогою Запорізького міського центру соціальних служб впроваджено систему благодійної допомоги у вигляді продуктових та гігієнічних наборів, наданих міжнародними партнерами.

Крім цього, за сприяння Громадської організації “BELUGA” було організовано культурно-розважальний захід для дітей загиблих та зниклих військовослужбовців перед початком навчального року та видано канцелярські набори.

Зусиллями відділу було організовано оздоровлення дітей військових та забезпечено їх перевезення до медичного центру психологічної реабілітації “Джерело”, розташованого в Києві.

Також взято на увагу питання створення “Кімнат Захисника” для психологічного розвантаження військовослужбовців та членів їх сімей та визначено приміщення для їх розміщення в 7 районах міста.

Анна Сапожко

Від Анна Сапожко

Відома журналістка, яка народилася в місті Запоріжжя. Спеціалізується на публікаціях про події та новини, що стосуються цього регіону. Завдяки своєму професійному підходу та глибокому розумінню подій у Запоріжжі, здобула великий авторитет серед читачів та колег. Її статті завжди відзначаються об'єктивністю, глибоким аналізом та докладним дослідженням теми.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *