У Запоріжжі продовжують функціонування "Університети третього віку"У Запоріжжі продовжують функціонування "Університети третього віку"

11 років поспіль Запорізький міський територіальний центр соціального обслуговування реалізовує проєкт “Університет третього віку”.

Цей проєкт запропоновано для осіб похилого віку та осіб з інвалідністю. У 2023-2024 навчальному році в “Університеті третього віку” навчається 177 студентів.

Вони мають можливість вибирати з різних факультетів, таких як «Основи краси та здоров’я», «Географія країн світу», «Мандруємо Європою», «Психологія здоров’я», «Історія України: минуле та сьогодення».

В цьому проєкті, особи похилого віку та особи з інвалідністю можуть розширити свої знання, поліпшити свою самооцінку та розширити соціальні контакти. Уроки проводяться двічі на тиждень.

Метою “Університету третього віку” є адаптація до сучасних умов, оволодіння новими знаннями, формування принципів здорового способу життя та багато іншого. Щоб стати студентом “Університету третього віку”, особа повинна звернутися з відповідною заявою до міських структур, але існують певні умови, такі як вік та наявність інвалідності, для отримання соціальної адаптації та бажання навчатися в цьому університеті.
Основною метою створення “Університету третього віку” є підвищення якості життя осіб похилого віку та осіб з інвалідністю, а також підтримка їхньої активності та самореалізації.

Проєкт спрямований на покращення соціальних контактів та формування позитивної життєвої позиції. Він також сприяє збагаченню світогляду та розширенню культурного сприйняття світу серед студентів.

Цей проєкт відкриває двері для всіх бажаючих, але вимагає деяких умов для участі. Щоб стати студентом “Університету третього віку”, особа має звернутися до міських соціальних служб і отримати наявні послуги, а потім бути на денному перебуванні Запорізького міського територіального центру соціального обслуговування.

Проєкт “Університет третього віку” продовжує дарувати нові знання та можливості для розвитку старшого покоління, сприяючи їхній активності та самореалізації.

Анна Сапожко

Від Анна Сапожко

Відома журналістка, яка народилася в місті Запоріжжя. Спеціалізується на публікаціях про події та новини, що стосуються цього регіону. Завдяки своєму професійному підходу та глибокому розумінню подій у Запоріжжі, здобула великий авторитет серед читачів та колег. Її статті завжди відзначаються об'єктивністю, глибоким аналізом та докладним дослідженням теми.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *