Благодійники передали нове обладнання одній з міських лікареньБлагодійники передали нове обладнання одній з міських лікарень

Одна з міських лікарень в Запоріжжі отримала цінне обладнання завдяки благодійній підтримці від корпоративного фонду “Відкриті очі”, який належить ІТ-компанії “SoftServe”, що має вже майже тридцятирічний досвід на українському ринку.

Це обладнання, яке включає центральну станцію з моніторами для відслідковування стану пацієнтів, газоаналізатор крові та датчики УЗД, призначене для реанімаційного відділення.

Завдяки новому обладнанню, лікарі мають змогу цілодобово спостерігати за пацієнтами та реагувати на зміни їх стану вчасно. Цей проєкт є частиною ініціативи фонду “Відкриті очі”, яка передбачає підтримку медичних закладів у п’яти містах України, включаючи Запоріжжя, а також Суми, Вінницю, Івано-Франківськ та Винники.

Загалом, з початку повномасштабного вторгнення з лютого 2022 року, організація підтримала понад 250 медичних закладів та медичні підрозділи. Компанія “SoftServe” внесла значний внесок у ці благодійні ініціативи та пожертвувала понад 850 мільйонів гривень на різні проєкти та безпосередньо на підтримку Збройних сил України, все це стало можливо через фонд “Відкриті очі”.

Однак основним упередженням фонду є не просто надання грошей або ресурсів, а подарунок цінного обладнання, що покращує якість надання медичних послуг та сприяє рятуванню більшої кількості життів. Впродовж своєї діяльності фонд активно підтримує медичну галузь та захисників України в різних аспектах, а також реалізує освітні проєкти залучаючи дітей із вразливих категорій до навчання.

Важливо відзначити, що компанія “SoftServe” виникла у Львові та протягом близько трьох десятиліть активно розширила свою присутність, маючи представництва в різних містах України, а також в 14 країнах світу.

Анна Сапожко

Від Анна Сапожко

Відома журналістка, яка народилася в місті Запоріжжя. Спеціалізується на публікаціях про події та новини, що стосуються цього регіону. Завдяки своєму професійному підходу та глибокому розумінню подій у Запоріжжі, здобула великий авторитет серед читачів та колег. Її статті завжди відзначаються об'єктивністю, глибоким аналізом та докладним дослідженням теми.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *