У Запоріжжі пройшла позачергова сесія міської радиУ Запоріжжі пройшла позачергова сесія міської ради

На позачерговій сесії міської ради, яку очолював секретар міської ради Анатолій Куртєв, було прийнято важливі рішення, що стосуються допомоги військовим, відновлення пошкоджених будівель та посилення захисту цивільного населення. 

Однією з ключових змін було внесення до міської програми підтримки обороноздатності та забезпечення безпеки та правопорядку в місті.

Зокрема, понад 3,4 мільйона гривень виділено для військових з метою придбання безпілотних літальних апаратів (БПЛА) та цифрових камер. Також майже 3,2 мільйона гривень спільно з обласним бюджетом витрачено на закупівлю пікапів для потреб військових. Загальна сума фінансування цієї програми на 2023 рік становить майже 272 мільйони гривень, з них близько 28 мільйонів гривень передбачено на закупівлю дронів для військових.

У рамках реконструкції Запоріжжя, пошкодженого внаслідок російської агресії, внесені зміни до Програми відбудови житлового фонду. Зокрема, будинок за адресою Соборний, 44 був включений до цієї програми, і це рішення було ухвалено під час позачергової сесії з метою прискорення процесу відновлення цієї будівлі. Міська влада також уклала угоду з однією з великих компаній щодо фінансування проєктної роботи для відновлення цього будинку.

Надалі велика увага приділяється покращенню цивільного захисту населення та залученню додаткових коштів з різних джерел. Зокрема, завдяки державній субвенції, бюджет міста був поповнений майже 89 мільйонами гривень для капітального ремонту укриттів цивільного захисту, зокрема сховищ. Ці кошти будуть витрачені на капітальний ремонт сховищ у п’яти медичних закладах і двох об’єктах КП “Водоканал”. Загальний обсяг фінансування цього проєкту в бюджеті міста на 2023 рік становить понад 336 мільйонів гривень.

Також на сесії було розглянуто петицію, відповідно до законодавства, щодо необхідності розробки та виконання плану дій для повного ліквідації амброзії на території Запоріжжя.

Анна Сапожко

Від Анна Сапожко

Відома журналістка, яка народилася в місті Запоріжжя. Спеціалізується на публікаціях про події та новини, що стосуються цього регіону. Завдяки своєму професійному підходу та глибокому розумінню подій у Запоріжжі, здобула великий авторитет серед читачів та колег. Її статті завжди відзначаються об'єктивністю, глибоким аналізом та докладним дослідженням теми.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *