Фахівці КРБП "Зеленбуд" та КП "Титан" дбають про чистоту у ЗапоріжжіФахівці КРБП "Зеленбуд" та КП "Титан" дбають про чистоту у Запоріжжі

Комунальні служби щодня приділяють велику увагу забезпеченню належного санітарного стану на вулицях Запоріжжя. Вони впорядковують зелені зони, парки, та сквери, а також забезпечують чистоту на вулицях.

Для виконання цих завдань було задіяно 12 одиниць техніки та 245 працівників.

Протягом минулого тижня, комунальні служби щодня прибирали випадкове сміття на території об’єктів утримання загальною площею 1184,44 гектара. Вони підмітали 647,129 квадратних метрів садових пішохідних доріжок та очищали 10,322 урни від сміття.

Крім того, вивезли 42,8 тонн сміття, гілля та зеленої маси, а також 66 кубічних метрів твердих побутових відходів.

Комунальні служби відвідували газони, очищали їх від скошеної трави та опалого листя, гілля та сміття. Також багато роботи було виконано по догляду за деревами. Вони омолодили 2 дерева та обрізали 11 дерев, звалили 5 аварійних дерев, видалили 250 поростей дерева та чагарників. Крім того, сформували крону 1,283 кущів, обрізали 27 дерев та розкряжували 4 повалених дерева. Вони також перекопали 3,697 квадратних метрів ґрунту, прибрали 2,723 квадратних метри квітників від стебел квіткових рослин, обрізали 729 стебел у рослин та обкопали 311 дерев та кущів на зиму.

Також обрізали 6,910 кущів троянд та 974 квітки троянд, які відцвіли. На площі 1,422 квадратних метри вкрили групові кущі троянд на зиму. Крім того, вимили та дезінфікували 50 міських лавок.

Анна Сапожко

Від Анна Сапожко

Відома журналістка, яка народилася в місті Запоріжжя. Спеціалізується на публікаціях про події та новини, що стосуються цього регіону. Завдяки своєму професійному підходу та глибокому розумінню подій у Запоріжжі, здобула великий авторитет серед читачів та колег. Її статті завжди відзначаються об'єктивністю, глибоким аналізом та докладним дослідженням теми.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *