У Запоріжжі триває ліквідація стихійних звалищУ Запоріжжі триває ліквідація стихійних звалищ

На вулиці Жуковського в Олександрівському районі Запоріжжя вже протягом десятьох років мешканці страждають від стихійного сміттєзвалища.

На початку осені у місті Держекоінпекція виявила сім несанкціонованих сміттєзвалищ, три з них вже ліквідували. А за останній рік — понад півсотні.

Після скарг мешканців, працівники Держекоінспекції фіксують проблемну локацію, обстежують місцевість, перевіряють ії на наявність хімречовин, складають акт та направляють вимогу до місцевої влади.

Спеціалісти поперджають, що дощі змивають небезпечні речовини і вони легко потрапляють в ґрунт. А якщо хтось підпалює звалища і вони горять, то усі навколо дихають отрутою. Це дуже небезпечно.

Біля стихійних звалищ розміщено три баки для відходів мешканців приватних секторів, що проживають вздовж усієї вулиці. 

Співробітники районної адміністрації запевнили, що приберуть сміттєзвалище на вулиці Жуковського разом з усіма іншими сезонними відходами по Олександрівському району.

Спеціалісти благоустрою радять мешканцям приватних будинків прибирати опале листя одразу аби не накопичувати сміття. Тоді підрядники вивезуть його за один день. Після прибирання всі відходи вивезуть до спеціального полігону, де біорозкладне сміття буде утилізоване.

Держекоінпекція виявила сім несанкціонованих сміттєзвалищ Фото: regionnews.net.ua
Вікторія Журавлева

Від Вікторія Журавлева

Журналістка із Запоріжжя, яка завжди на хвилі подій. Має досвід роботи редактором новин понад 7 років. Пише про події свого міста, а також про українську та світову політику. У вільний час любить читати та проводити час з сім’єю.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *