У Запоріжжі 36 дітей з інвалідністю отримали фінансову допомогуУ Запоріжжі 36 дітей з інвалідністю отримали фінансову допомогу

У Запоріжжі продовжується реалізація Міської комплексної програми соціального захисту населення, що спрямована на допомогу сім’ям, які виховують дітей з інвалідністю.

Згідно з ініціативою департаменту соціального захисту населення Запорізької міської ради, у багатодітних сім’ях, де ростуть діти з інвалідністю, а також у сім’ях, де батьки мають інвалідність, продовжують виплачувати фінансову підтримку.

Зазначено, що ця ініціатива реалізується за кошти міського бюджету, що підкреслює важливість соціального захисту та спрямованість міської влади на створення оптимальних умов для розвитку та підтримки сімей, які стикаються з особливими викликами у вихованні дітей з інвалідністю.

Ця програма стала важливим кроком у забезпеченні рівних можливостей та збереженні гідності кожного громадянина, особливо тих, хто опинився в складних життєвих обставинах. Реалізація подібних програм свідчить про прагнення міської влади підтримувати та розвивати соціальний потенціал міста, створюючи сприятливі умови для всіх його мешканців.

В листопаді поточного року в рамках Міської комплексної програми соціального захисту населення Запоріжжя адресну цільову допомогу отримали 36 дітей з інвалідністю, які виховуються в багатодітних родах, а також 17 дітей з інвалідністю, виховуваних батьками з інвалідністю.

Надання допомоги базується на списках, які надає Запорізький міський територіальний центр соціального обслуговування, де зазначені діти з інвалідністю з відповідних сімей, що мають реєстрацію та проживають у місті.

Розмір допомоги цього року було збільшено і складає 2 000 гривень на кожну дитину. Це рішення призначено полегшити фінансовий тягар для сімей, які виховують дітей з інвалідністю та відповідно до вимог соціальної програми міста.

На реалізацію цієї програми в поточному році було спрямовано 106 тисяч гривень з бюджету Запорізької міської територіальної громади. Це свідчить, про серйозний підхід міської влади до розв’язання соціальних питань та підтримки вразливих верств населення.

Фото: zp.gov.ua
Вікторія Журавлева

Від Вікторія Журавлева

Журналістка із Запоріжжя, яка завжди на хвилі подій. Має досвід роботи редактором новин понад 7 років. Пише про події свого міста, а також про українську та світову політику. У вільний час любить читати та проводити час з сім’єю.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *