Секретар міської ради Запоріжжя Анатолій КуртєвСекретар міської ради Запоріжжя Анатолій Куртєв

У Запоріжжі система опалення готова до нового осінньо-зимового сезону. Мешканці міста можуть бути упевнені, що в їхніх оселях буде тепло протягом всього опалювального періоду.

Про це заявив секретар міської ради Анатолій Куртєв.

За його словами, міська влада успішно завершила всі необхідні підготовчі заходи, спрямовані на забезпечення населення теплом та комфортом під час холодних місяців.

Теплоносій вже в системі, чекаємо, коли вже буде зниження температури. Відповідно до цього, поетапно розпочнется підключення опалення. 13-го листопада планують знімати пломби на газових постачаннях, і десь в цих числах почнемо опалювальний сезон“, – наголосив Куртєв.

Серед заходів, які були реалізовані, секретар міської ради вказав на модернізацію систем опалення, ремонт та обслуговування котельнів, а також розподіл резервів пального для забезпечення стабільності роботи опалювальних систем у випадку непередбачених ситуацій.

Мешканців Запоріжжя міська влада закликає відзначити початок опалювального сезону з впевненістю, що їхні домівки будуть затишними та теплими, а робота опалювальних систем буде ефективною та безперебійною.

Навіть попри відсутність достатньої кількості комунальних працівників та необхідної техніки для ліквідації надзвичайних ситуацій, місто Запоріжжя подолало ці труднощі та готове до настання опалювального сезону.

Секретар міської ради, Анатолій Куртєв, відзначив, що долучення резервних команд, мобілізація робочих груп та покращення координації між відомствами стали ключовими чинниками у досягненні цієї готовності.

“Ми зробили все можливе, щоб забезпечити необхідний рівень підготовки міста до зими. Незважаючи на обмежені ресурси, наша команда працювала наполегливо, вдосконалюючи ефективність використання наявних ресурсів та шукаючи інноваційні рішення”, – зазначив Куртєв.

Міська влада висловлює вдячність громадянам за розуміння та співпрацю і закликає мешканців сприймати можливі незручності з розумінням, адже спільними зусиллями місто готове забезпечити тепло та комфорт у кожному будинку.

Фото: zp.depo.ua
Вікторія Журавлева

Від Вікторія Журавлева

Журналістка із Запоріжжя, яка завжди на хвилі подій. Має досвід роботи редактором новин понад 7 років. Пише про події свого міста, а також про українську та світову політику. У вільний час любить читати та проводити час з сім’єю.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *