Офіційна позиція щодо інформаційної атаки на благодійний фонд Максима КріппиОфіційна позиція щодо інформаційної атаки на благодійний фонд Максима Кріппи

MK Foundation висловлює свою офіційну позицію стосовно останньої інформаційної атаки на благодійний фонд Максима Кріппи.

Так, 7 листопада, MK Foundation став об’єктом високоорганізованої інформаційної атаки, яка триває до цього часу. Ця атака проводиться з боку російських та проросійських ресурсів і має за мету не лише блокування нормального функціонування Фонду, але й створення серйозних загроз для безпеки волонтерів та військовослужбовців, які отримують допомогу від Фонду.

Варто відзначити, що ця атака стала особливо активною в період збільшення гуманітарних заходів та постачання допомоги на передову. Російські та проросійські ресурси використовують провокативний підхід, розповсюджуючи недостовірну і частково спотворену інформацію про рух техніки, дії волонтерів та військовослужбовців, з метою порушення операцій Фонду та викликання хаосу.

Офіційна позиція щодо інформаційної атаки на благодійний фонд Максима Кріппи / Джерело: MKF.ua

Атака на MK Foundation – загроза для військових

MK Foundation звертається до громадськості, захисників прав людини та міжнародних організацій з закликом до визнання та засудження цих атак. Адже вони ставлять під загрозу роботу благодійного фонду та життя тих, хто залучений до надання допомоги на передовій. Фонд вже повідомив про інцидент правоохоронним органам та розпочав внутрішнє розслідування з метою виявлення винних та захисту своїх діячів.

За словами представників MK Foundation  — це свідома спроба вплинути на репутацію фонду і його засновника, Максима Кріппи. Фонд підтверджує свою відданість виключно благодійним цілям та етичним стандартам, та вважає інформаційні атаки спробою дискредитувати його діяльність.

MK Foundation анонсує проведення ретельного внутрішнього розслідування для встановлення джерела та мети розповсюдження недостовірної інформації. Фонд впевнений у своїй прозорості та відкритості та висловлює надію, що громадськість розуміє необхідність ретельно перевіряти інформацію перед тим, як зробити висновки.

Фонд вже звернувся до правоохоронних органів та міжнародних організацій із скаргою на цю інформаційну атаку, а також призиває громадськість до обережності та розуміння важливості об’єктивного сприйняття інформації. Водночас, фонд засуджує будь-які спроби дестабілізації його діяльності та завдачі шкоди тим, хто потребує допомоги найбільше.

Незважаючи на тиск та обставини, зазначені вище, Фонд продовжує свою місію, і ці зусилля не залишаються без помітного внеску. На сьогоднішній день, окрім транспортних засобів та техніки, наданої в рамках допомоги, MK Foundation також активно залучається до вирішення інших потреб військових та медичних установ.

MK Foundation вже передав військовим

  • 970 автівок;
  • 30 автомобілів медичного призначення;
  • 5 пожарних машин і 5 одиниць спецтехніки;
  • 11 човнів та двигунів для них;
  • 70 безпілотних комплексів;
  • 215 генераторів та багато іншого згідно запитів військовослужбовців та військових адміністрацій.
Результати роботи фонду Максима Кріппи / Дані: пресслужба MK Foundation

MK Foundation висловлює вдячність українському народу та всім партнерам фонду за підтримку та допомогу та підтверджує свою відданість благодійним цілям та підтримці захисників України. Фонд впевнений, що завдяки спільним зусиллям громадськості та партнерів вони подолають будь-які труднощі та продовжать свою діяльність в ім’я перемоги та благополуччя усієї України.

Засновник фонду Максим Кріппа

Максим Кріппа – український бізнесмен та венчурний інвестор з активами в IT, Game Development та Real Estate. За його приватної ініціативи створений MK Foundation. Фонд допомагає Силам оборони України самостійно та не збирає донатів.

Волонтерська організація щодня спрямовує близько мільйона гривень на потреби українських захисників.
MK Foundation передає військовим автомобілі як для виконання бойових завдань, так і для гуманітарних цілей. Максим Кріппа особисто сформував стратегію фонду, яка спрямована на підтримку національної безпеки та ефективної допомоги ЗСУ.

Підприємець та інвестор Максим Кріппа
Антон Ревуцький

Від Антон Ревуцький

Запорізький журналіст-кореспондент. Народився і виріс у Запоріжжі, де відразу ж виявив пильний інтерес до подій у своєму рідному місті. Обіймав посаду кореспондента в одному з провідних медіа-видань Запоріжжя, де активно висвітлював найактуальніші події, від політичних розворотів і суспільних ініціатив до культурних заходів та спортивних досягнень міста. Завжди ставив свою роботу з великою відданістю, прагнучи надати читачам об'єктивну та цікаву інформацію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *