Запорізька ОВА вимагатиме покарати проектувальників через завищення цінЗапорізька ОВА вимагатиме покарати проектувальників через завищення цін

Представники Запорізької ОВА вважають, що завищення цін на проектування та будівельні послуги може негативно вплинути на бюджетні кошти регіону та спричинити збитки для місцевого населення.

Голова Запорізької військової адміністрації, Ігор Малашко ініціював звернення до Кабінету міністрів України. Моя пропозиція передбачає внесення змін до діючої Постанови №554, яка регулює питання ліцензування та кваліфікаційних вимог до проєктувальників.

Його пропозиція включає додавання Міністерству інфраструктури підстав для позбавлення проектувальників кваліфікаційного сертифікату у випадках виявлення та документування фактів завідомого завищення вартості будівельних робіт під час проєктування.

Переважна більшість випадків завищення вартості робіт, фінансовані за рахунок бюджетних коштів, має місце саме на етапі проєктування. Це піднімає серйозні питання ефективності використання громадських коштів та викликає серйозні турбулентності в області будівництва та інфраструктурного розвитку.

Крім того, вимагається проведення швидкого та ефективного розслідування, а також позбавлення ліцензій тих проектувальників, які винні у завищенні цін. Ці кроки спрямовані на покарання відповідальних осіб та запобігання подібним випадкам у майбутньому.

Голова Запорізької військової адміністрації, Юрій Малашко впевнений, що впровадження таких заходів стане важливим кроком у забезпеченні чесного та відкритого будівельного процесу в Україні.

Запорізька ОВА наголошує на важливості прозорості та відповідальності в будівельній сфері та обіцяє прийняти всі необхідні заходи для захисту інтересів регіону та його мешканців.

Начальник Запорізької ОВА Юрій Малашко / Фото: sud.ua

Вікторія Журавлева

Від Вікторія Журавлева

Журналістка із Запоріжжя, яка завжди на хвилі подій. Має досвід роботи редактором новин понад 7 років. Пише про події свого міста, а також про українську та світову політику. У вільний час любить читати та проводити час з сім’єю.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *