Захворюваність в Запорізькій області на грип: яка статистикаЗахворюваність в Запорізькій області на грип: яка статистика

Сьогодні в Запорізькій області зафіксовано низький рівень захворюваності на грип та інші гостро-респіраторні вірусні інфекції.

Зараз зафіксовано значуще зниження захворюваності на грип та інші гостро-респіраторні вірусні інфекції в Запорізькій області. За даними медичних експертів, захворюваність наразі становить лише 32% порігового рівня, що складає 753,4 на 100 тисяч населення. Це свідчить про ефективність вжитих протиепідемічних заходів та великий внесок громадян у вакцинаційні кампанії.

Не менш радісною є інформація про відсутність випадків сальмонельозу на 45 тижні. За цей період не було зареєстровано жодного випадку захворювання на цей інфекційний захворювання, що свідчить про ефективність системи контролю якості продуктів харчування та безпеки харчових виробів в області.

Також слід зазначити, що наразі не реєструються спалахи та групові випадки гострого кишкового захворювання (ГКІ), що свідчить про успішне управління ситуацією в галузі охорони здоров’я та гігієнічних стандартів.

Місцеві органи охорони здоров’я продовжують закликати громадян дотримуватися профілактичних заходів для підтримання стабільної епідеміологічної ситуації в області.

Вікторія Журавлева

Від Вікторія Журавлева

Журналістка із Запоріжжя, яка завжди на хвилі подій. Має досвід роботи редактором новин понад 7 років. Пише про події свого міста, а також про українську та світову політику. У вільний час любить читати та проводити час з сім’єю.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *