Ремонт і модернізацію рейкобусів для «Укрзалізниці» виконуватиме компанія-виробник PesaРемонт і модернізацію рейкобусів для «Укрзалізниці» виконуватиме компанія-виробник Pesa

Українська компанія “Укрзалізниця” оголосила про угоду з визнаним виробником залізничного обладнання – компанією Pesa.

Згідно з укладеним контрактом, Pesa буде виконувати ремонт та модернізацію рейкобусів, що входять до парку “Укрзалізниці”. Ця стратегічна угода передбачає вдосконалення та підвищення технічних характеристик рейкобусів, що забезпечить їх більш ефективною та надійною експлуатацією. Ремонт та модернізація підвищать якість послуг, наданих “Укрзалізницею”, і забезпечать комфортну подорож для пасажирів.

Партнерство з Pesa визначає новий етап розвитку у сфері транспортних послуг в Україні, а також вказує на зобов’язання “Укрзалізниці” до впровадження сучасних технологій та інновацій для підвищення якості перевезень.

Модернізацію та ремонт рейкових автобусів для “Укрзалізниці” буде проводити польська компанія-виробник Pesa Bydgoszcz, світовий провідник у новинах індустрії залізничного транспорту.

Завдяки цій угоді пасажири отримають ще більше комфортних та безпечних маневрів під час подорожей, а “Укрзалізниця” укріпить своє позиціонування як передовий оператор залізничного транспорту.

Обслуговування та модернізація транспортних засобів Pesa буде здійснюватися у місті Бидгощ, Польща, але значна частина робіт буде проводитися безпосередньо в Україні.

Згідно із заявою компанії, перший моторний вагон 620M, який був доставлений у Бидгощі наприкінці жовтня, є частиною проекту з ремонту та модернізації рейкобусів для “Укрзалізниці”. Подальші роботи планується проводити безпосередньо на території України, що сприятиме розвитку місцевої економіки та залученню українських фахівців до виконання проекту.

Це співпраця з Pesa відзначає не лише сучаснізацію транспортного парку “Укрзалізниці”, а й сприяє спільному розвитку української та польської залізничної промисловості.

Фото: railway.supply
Вікторія Журавлева

Від Вікторія Журавлева

Журналістка із Запоріжжя, яка завжди на хвилі подій. Має досвід роботи редактором новин понад 7 років. Пише про події свого міста, а також про українську та світову політику. У вільний час любить читати та проводити час з сім’єю.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *