Фахівці КП «Водоканал» продовжують ремонт магістральних мереж холодного водопостачанняФахівці КП «Водоканал» продовжують ремонт магістральних мереж холодного водопостачання

У Запоріжжі комунальне підприємство “Водоканал” продовжує активні заходи з підтримання і покращення системи холодного водопостачання.

Фахівці підприємства розпочали ремонтні роботи на магістральних мережах, спрямовані на забезпечення стійкої та надійної роботи водопостачальної системи.

Представники “Водоканалу” вибачаються за тимчасові незручності, пов’язані із проведенням ремонтних робіт.

Очікується, що ремонтні роботи будуть завершені у найкоротший термін, а нові технічні рішення допоможуть покращити якість надання послуг і забезпечити ефективну роботу системи холодного водопостачання в майбутньому.

За останній тиждень працівники “Водоканалу” зробили такі значущі ремонтно-відновлювальні роботи на магістральних мережах холодного водопостачання:

  1. Заміна трубопроводів: замінили 333 метрів трубопроводів холодного водопостачання в Олександрівському, Шевченківському, Комунарському, Дніпровському та Вознесенівському районах за такими адресами: вул. Трегубова, 1; пров. Квітучий, 2-24; пр. Соборний, 50, Дніпровське шосе, 24; вул. Трансформаторників, 138; вул. Академіка Вернадського, 77; вул. І. Богуна 4/Мирна; вул. М. Ласточкіна, 1а; вул. Сєдова.
  2. Заміна запірної арматури: арматуру по вул. Василя Сергієнка, 14 та забезпечили оптимальний режим функціонування водопостачальної системи.

ПІд час проведення ремонтних робіт, з метою максимальної безпеки та якості виконання, тимчасово призупинялося холодне водопостачання.

Фото: zp.gov.ua
Вікторія Журавлева

Від Вікторія Журавлева

Журналістка із Запоріжжя, яка завжди на хвилі подій. Має досвід роботи редактором новин понад 7 років. Пише про події свого міста, а також про українську та світову політику. У вільний час любить читати та проводити час з сім’єю.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *