Уряд Запоріжжя введе тимчасовий мораторій на публічне використання російськомовного культурного продуктуУряд Запоріжжя введе тимчасовий мораторій на публічне використання російськомовного культурного продукту

Уряд Запоріжжя введе тимчасовий мораторій на публічне використання російськомовного культурного продукту, у рамках заходів з підтримки мовної політики та національної безпеки.

Цей мораторій буде здійснюватися в Запоріжжі до повного припинення окупації російською федерацією території України, визначаючи його тривалість як стратегічний захід для підтримки суверенітету та територіальної цілісності країни.

Цей мораторій, ввела Запорізька міська рада. Рішення поширює свою дію на співробітників підприємств, установ та організацій, які перебувають в комунальній власності, а також на інших фізичних і юридичних осіб.

Цей крок здійснюється відповідно до законів «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про забезпечення функціонування української мови як державної» та «Про культуру», з метою захисту українського інформаційного простору від гібридних впливів держави-агресора.

Фото: gdb.rferl.org
Вікторія Журавлева

Від Вікторія Журавлева

Журналістка із Запоріжжя, яка завжди на хвилі подій. Має досвід роботи редактором новин понад 7 років. Пише про події свого міста, а також про українську та світову політику. У вільний час любить читати та проводити час з сім’єю.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *