У Запоріжжі школярів навчать створювати анімаційні фільмиУ Запоріжжі школярів навчать створювати анімаційні фільми

У Запоріжжі стартував проєкт, що надає можливість молоді навчатися мистецтву анімації. Місцеві школярі навчаться створювати анімаційні фільми.

Програма включає в себе практичні заняття з різних аспектів анімації, таких як створення:

  • персонажів;
  • сценаріїв;
  • анімаційних ефектів та монтажу.

Учасники отримують не лише теоретичні знання, але і можливість застосовувати їх у практиці.

Організатори проекту вірять, що такі ініціативи розширюють творчі можливості молоді, розвивають їхню креативність та допомагають зрозуміти основи важливої сучасної галузі мистецтва.

На першому етапі учасники проекту отримали велику відповідальність від психологів, які довірили їм ключові креативні рішення для створення анімаційного фільму. Майстер-класи входять у рамки українсько-німецького мистецького проєкту “Bridging gaps“, продовжують відкривати перед запорізькими школярами світ анімації та арттерапії.

Після завершення мультиплікаційного марафону до Запоріжжя приїдуть досвідчені аніматори з Києва. Вони поділяться своїм професійним досвідом та розкажуть юним митцям секрети створення високоякісного мультфільму, а також як успішно презентувати його перед широкою аудиторією.

Це дозволить учасникам проєкту отримати цінний досвід та навички у мистецтві створення анімаційних творів.

Фото: zp.gov.ua
Вікторія Журавлева

Від Вікторія Журавлева

Журналістка із Запоріжжя, яка завжди на хвилі подій. Має досвід роботи редактором новин понад 7 років. Пише про події свого міста, а також про українську та світову політику. У вільний час любить читати та проводити час з сім’єю.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *