Запоріжцям радять не купувати продукти харчування у місцях стихійної торгівліЗапоріжцям радять не купувати продукти харчування у місцях стихійної торгівлі

Управління охорони здоров’я Запорізької міської ради виносить попередження мешканцям щодо покупки продуктів харчування у місцях стихійної торгівлі.

Відповідно до офіційної заяви, поданої владними органами, існує ризик отримання неякісних та небезпечних для здоров’я продуктів, які не проходять контроль та сертифікацію.

Ситуація щодо стихійної торгівлі вимагає негайних заходів для покращення громадського порядку та безпеки містян. Місцеві владні органи розглядають можливості впровадження додаткових заходів контролю та регулювання таких торгових точок.

Місцева влада розглядає можливості сприяння підприємництву та створення умов для регулярного та безпечного функціонування торгових закладів.

Вікторія Журавлева

Від Вікторія Журавлева

Журналістка із Запоріжжя, яка завжди на хвилі подій. Має досвід роботи редактором новин понад 7 років. Пише про події свого міста, а також про українську та світову політику. У вільний час любить читати та проводити час з сім’єю.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *