В Україні розглядають можливість пасажирських авіаперевезеньВ Україні розглядають можливість пасажирських авіаперевезень

Міністерство Інфраструктури України стверджує, що проведені технічні роботи та оновлення дозволять знову відкрити аеропорт для пасажирських рейсів. Також удосконалені засоби безпеки та забезпечено дотримання всіх необхідних стандартів для пасажирських перевезень.

Подальші деталі та конкретний термін відкриття аеропортів поки що не повідомляються, але це може стати важливим кроком для поліпшення повітряних зв’язків та мобільності в Україні.

Про це повідомив Андрій Єрмак, керівник Офісу президента, під час своєї поїздки до США та виступу в Інституті Хадсона.

За словами Андрія Єрмака, відкриття аеропорту в Україні під час повномасштабної війни стане можливим завдяки впровадженню ефективних систем протиповітряної оборони, які слугуватимуть «надійною парасолькою» для захисту від можливих атак.

Єрмак не конкретизував часові рамки для відновлення роботи аеропорту, однак висловив впевненість, що технічні та безпекові покращення відкриють можливість для цивільних пасажирських перевезень.

Уряд України продовжує активно співпрацювати з міжнародними партнерами для посилення систем протиповітряної оборони, і в цьому контексті надія на наступний рік як вирішальний у питанні забезпечення безпеки в повітрі.

Так керівництво Ryanair висловило свої наміри вкладати 3 мільярди доларів у відновлення українського ринку авіаперевезень. Компанія планує купити в аеропортах Києва, Львова та Одеси до 30 нових літаків Boeing Max. Також Ryanair має намір відкрити 75 нових маршрутів з Європи до України, і це планується здійснити протягом восьми тижнів після офіційного визнання повітряного простору безпечним для пасажирських перевезень.

Фото: avianews.com
Вікторія Журавлева

Від Вікторія Журавлева

Журналістка із Запоріжжя, яка завжди на хвилі подій. Має досвід роботи редактором новин понад 7 років. Пише про події свого міста, а також про українську та світову політику. У вільний час любить читати та проводити час з сім’єю.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *