У Запорізькій області ворог зруйнував історичні будівлі єврейської школиУ Запорізькій області ворог зруйнував історичні будівлі єврейської школи

У селі Новозлатополь Запорізької області ворожі атаки призвели до повного зруйнування єврейської школи та синагоги.

Агресія з боку ворога спричинила серйозні руйнування та завдали шкоди культовим та освітнім інституціям. Цей подія стала ще одним прикладом вандалізму та атак на культурні об’єкти в контексті бойових дій в регіоні.

Про це повідомив Науфаль Хамдані, президент Асоціації національних меншин Запорізької області, у себе на сторінці у Facebook.

Ворог зруйнував історичні будівлі єврейської школи та синагоги в селі Новозлатопіль Запорізької області. Ці будівлі, зокрема синагога, що була зведена кінця XIX століття, мали важливе історичне значення і використовувалися як осередки культурного та релігійного життя єврейської громади.

Окрім єврейської школи та синагоги в селі Новозлатопіль, окупанти зруйнували ще кілька об’єктів культурної спадщини в Запорізькій області. Зокрема, постраждали історичні будівлі та пам’ятки архітектури, серед яких знаходяться старовинні церкви, палаці та музеї.

Руйнація культурних об’єктів є частиною стратегії агресора, спрямованої на викривлення та виведення з історії нації, позбавлення її культурного доробку та втрату національної самосвідомості.

Фото: Facebook президента Асоціації національних меншин Запорізької області Науфаля Хамдані
Вікторія Журавлева

Від Вікторія Журавлева

Журналістка із Запоріжжя, яка завжди на хвилі подій. Має досвід роботи редактором новин понад 7 років. Пише про події свого міста, а також про українську та світову політику. У вільний час любить читати та проводити час з сім’єю.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *