Сьогодні, 17 листопада, Комбінату «Запоріжсталь» виповнилося вражаюче та важливе для історії підприємства 90 років.Сьогодні, 17 листопада, Комбінату «Запоріжсталь» виповнилося вражаюче та важливе для історії підприємства 90 років.

Сьогодні, 17 листопада, Комбінату «Запоріжсталь» виповнилося вражаюче та важливе для історії підприємства 90 років.

За цей тривалий період “Запоріжсталь” став не лише визнаним лідером у виробництві чорних металів, а й ключовим фактором економічного розвитку регіону та всієї України.

Відкритий у 1932 році, комбінат зазнав численних трансформацій і модернізацій, ставши одним із найбільших металургійних підприємств у світі. “Запоріжсталь” не тільки виробляє продукцію високої якості, а й активно приділяє увагу соціальній відповідальності та екологічній безпеці.

Протягом свого існування комбінат вніс вагомий внесок у розвиток технологій, робочих місць та забезпечення енергетичної та економічної стійкості Запоріжжя. Завдяки високому рівню технічного оснащення та професіоналізму свого колективу, “Запоріжсталь” продовжує утверджувати свою лідерську позицію на міжнародному ринку.

Комбінат завжди визначався не лише виробничими досягненнями, а й соціальною активністю. Розробка та реалізація проектів з енергозбереження, впровадження новітніх екологічних технологій, а також підтримка освітніх та культурних ініціатив стали неот’ємною частиною діяльності підприємства.

З нагоди свого 90-річчя, “Запоріжсталь” висловлюємо щиру вдячність своїм працівникам, партнерам та спільноті за вірність і підтримку. Подальших успіхів та процвітання символічному лідеру важкої промисловості України!

Фото: zp.gov.ua
Вікторія Журавлева

Від Вікторія Журавлева

Журналістка із Запоріжжя, яка завжди на хвилі подій. Має досвід роботи редактором новин понад 7 років. Пише про події свого міста, а також про українську та світову політику. У вільний час любить читати та проводити час з сім’єю.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *