Сьогодні, національний телеканал «Суспільне» оголосил список фіналістів Національного відбору на Євробачення-2024Сьогодні, національний телеканал «Суспільне» оголосил список фіналістів Національного відбору на Євробачення-2024

Сьогодні, національний телеканал «Суспільне» оголосил список десяти фіналістів Національного відбору на Євробачення-2024 та представлені пісні, які вони виконають у фіналі.

Різноманітність жанрів та стилів обраних композицій відображає креативність та музичний розмаїття української сцени та подобається суспільству.

Серед представлених пісень:

  • Alyona Alyona & Jerry Heil – “Teresa & Maria” – відомі артисти об’єднались у дуеті, пропонуючи слухачам неповторний музичний досвід.
  • Drevo – “Endless Chain” – група Drevo обіцяє заворожити глядачів своєю атмосферною композицією.
  • Ingret – “Keeper” – виконавиця привносить власну унікальність у світ сучасної музики.
  • Melovin – “Dreamer” – відомий артист обіцяє вразити своїм виступом та власним трактуванням музичних трендів.
  • Nahaba – “Glasss” – новачок на сцені, але вже здобуває увагу глядачів своїм оригінальним підходом до створення музики.
  • Nazva – “Slavic English” – група Nazva вирішує подорожувати мовними просторами, об’єднуючи слов’янські та англійські елементи.
  • Skylerr – “Time is Running Out” – молода артистка обіцяє принести відчуття невпинності часу у своїй виступі.
  • Yagody – “Tsunamia” – гурт Yagody пропонує слухачам музичну хвилю, що накриває все на своєму шляху.
  • Yaktak – “Lalala” – артист Yaktak вирішує розпочати своє виступ із веселої та життєрадісної композиції.
  • Ziferblat – “Place I Call Home” – гурт Ziferblat запрошує глядачів у світ, який вони вважають своїм домом.

Повний список всіх учасників буде оприлюднено 29 грудня. Одинадцятого фіналіста визначать шляхом онлайн-голосування, що додає емоційного настрою до цього захопливого музичного заходу.

Загалом до відбору надійшли 389 заявок від 288 виконавців, з яких 222 – сольні артисти. Офіційним музичним продюсером Нацвідбору став музикант Дмитро Шуров. Склад і журі фіналу Нацвідбору, і національного журі для міжнародного конкурсу Євробачення в Україні визначатимуть українці за допомогою онлайн-голосування.

«Євробачення-2024» відбудеться в травні 2024 року у шведському місті Мальме, а півфінали, в одному з яких братиме участь представник від України – 7 й 9 травня. Гранд-фінал проведуть на стадіоні Malmö Arena 11 травня.

Фото: village.com.ua
Вікторія Журавлева

Від Вікторія Журавлева

Журналістка із Запоріжжя, яка завжди на хвилі подій. Має досвід роботи редактором новин понад 7 років. Пише про події свого міста, а також про українську та світову політику. У вільний час любить читати та проводити час з сім’єю.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *