Жителі регіону отримали сертифікати на компенсацію за знищене житло на загальну суму понад 8 мільйонів гривеньЖителі регіону отримали сертифікати на компенсацію за знищене житло на загальну суму понад 8 мільйонів гривень

Жителі Запоріжжя отримали сертифікати на компенсацію за знищене житло на загальну суму понад 8 мільйонів гривень.

Програма компенсацій розпочала свою роботу з метою надання фінансової підтримки тим, хто постраждав від знищення чи пошкодження житла внаслідок природних катастроф, пожеж або інших непередбачуваних обставин.

У рамках програми видачі сертифікатів на компенсацію вже було виділено понад 8 мільйонів гривень на користь постраждалих громадян. Ця ініціатива дозволяє отримувачам отримати фінансову допомогу для відновлення або переоснащення житла, що зазнало збитків.

Процес видачі сертифікатів проводиться з дотриманням всіх необхідних процедур та врахуванням конкретних потреб кожного випадку. Ця програма стала важливим кроком у відновленні та підтримці тих, хто втратив своє житло через непередбачувані обставини, та є прикладом соціальної відповідальності та підтримки громадськості в регіоні.

Фото: glavcom.ua
Вікторія Журавлева

Від Вікторія Журавлева

Журналістка із Запоріжжя, яка завжди на хвилі подій. Має досвід роботи редактором новин понад 7 років. Пише про події свого міста, а також про українську та світову політику. У вільний час любить читати та проводити час з сім’єю.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *