Запоріжці звертаються за послугами до міських ЦНАПівЗапоріжці звертаються за послугами до міських ЦНАПів

Однією з активно використовуваних послуг в запорізькому Центрі надання адміністративних послуг залишається надання інформації з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно.

Протягом останнього тижня цією послугою скористалися 234 особи, свідчачи про активний інтерес мешканців Запоріжжя до правового статусу нерухомості.

Окрім цього, велика кількість запитань відноситься до державної реєстрації змін до відомостей про юридичну особу та операторів ринку. Протягом тижня отримано 52 запити щодо змін до установчих документів юридичної особи та 40 запитів стосовно реєстрації потужностей операторів ринку.

Загальна кількість видів послуг, які можна отримати в Запорізькому ЦНАПі та його територіальних підрозділах, становить 280. Це дозволяє громадянам зручно та ефективно вирішувати широкий спектр питань, пов’язаних із державними реєстраціями та іншими адміністративними процедурами.

Фото: zp.gov.ua
Вікторія Журавлева

Від Вікторія Журавлева

Журналістка із Запоріжжя, яка завжди на хвилі подій. Має досвід роботи редактором новин понад 7 років. Пише про події свого міста, а також про українську та світову політику. У вільний час любить читати та проводити час з сім’єю.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *