Запоріжців запрошують приєднатися до акції зі збору окопних свічокЗапоріжців запрошують приєднатися до акції зі збору окопних свічок

У Запоріжжі розпочалася незвичайна ініціатива, що об’єднує містян навколо благодійної справи. Місцеві активісти запрошують всіх запоріжців приєднатися до акції зі збору окопних свічок.

Ця неординарна ідея виникла з бажання підтримати українських військових, які знаходяться на передовій. Окопні свічки стали символом надії та підтримки для військових у важкі моменти. Їх створюють з власноруч розфарбованих та декорованих пляшок, надаючи їм особливий вигляд та значення.

Усі охочі можуть долучитися до акції, приносячи свої творіння на збірні пункти, розташовані по всьому місту. Зібрані кошти від продажу свічок будуть спрямовані на потреби українських військових та їх сімей.

Обласний центр патріотичного виховання молоді наголошує, що з настанням осінньо-зимового періоду збільшується потреба в окопних свічках для українських військових. Окрім того, вони виконують важливі функції: освітлюють укриття, допомагають підсушити одяг, забезпечують тепло в холодні дні та ночі, а також служать для приготування їжі.

За інформацією центру, у зв’язку з цим, вже незабаром стартує благодійна акція зі збору окопних свічок для наших воїнів. Ініціатори закликають всіх небайдужих приєднатися до цієї ініціативи, надаючи можливість кожному внести свій внесок у спільну справу на підтримку тих, хто стоїть на захисті нашої країни. Пункти збору свічок будуть розміщені по всьому місту, для зручності та виявлення підтримки військовим.

Організатори акції підкреслюють, що якість виготовлення окопних свічок виявляється ключовим фактором успіху цього благодійного заходу. Зокрема, великий вміст парафіну у свічках гарантує їх ефективне та тривале горіння, відповідаючи всім потребам українських захисників.

Збір виробів триватиме з 20 листопада по 10 грудня в Обласному центрі патріотичного виховання молоді за адресою: вул. Патріотична, 49 (збір на першому поверсі під сходами лівого крила Центру; реєстрація закладу/учасника в 26 каб.).

Для зручності та отримання додаткової інформації можна звертатися до контактної особи – Демида Євтушенка, провідного фахівця сектору військово-патріотичного виховання (тел.: 066 671 76 83).

Фотозвіт із збору та виготовлення свічок буде доступний на сторінках Обласного центру патріотичного виховання молоді у соціальній мережі Facebook. Надбані свічки відправлять до військових та волонтерів як символ підтримки та вдячності від громади Запоріжжя.

Фото: zp.gov.ua
Вікторія Журавлева

Від Вікторія Журавлева

Журналістка із Запоріжжя, яка завжди на хвилі подій. Має досвід роботи редактором новин понад 7 років. Пише про події свого міста, а також про українську та світову політику. У вільний час любить читати та проводити час з сім’єю.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *