НАБУ вручило підозру "Слузі народу" за спробу дати хабар у біткоїнах Мустафі НайємуНАБУ вручило підозру "Слузі народу" за спробу дати хабар у біткоїнах Мустафі Найєму

Сенсаційна подія в світі криптовалют: депутат антикорупційного комітету намагався передати хабар Мустафі Найєму.

Справа викликає шок та підкреслює несподівані виклики, які зустрічає сучасне законодавство у галузі цифрових активів.

Народний депутат України і член комітету з питань антикорупційної політики, який намагався дати хабар високопосадовцю Держагенства з питань відновлення, був оголошений підозрюваним. Про це повідомляють Національне антикорупційне бюро та Спеціалізована антикорупційна прокуратура, розкриваючи новий епізод боротьби з корупцією на високому рівні.

Підозрюваним у спробі надання хабара голові Державного агентства відновлення та розвитку інфраструктури Мустафі Найєму є Андрій Одарченко, представник партії “Слуга народу”.

Ця новина розкриває не лише інцидент хабарництва, але й ставить під сумнів дії представників політичних сил в антикорупційній сфері.

Нардеп пропонував хабар у криптовалюті Bitcoin та еквіваленті 50 тисяч доларів, прохаючи в обмін допомогти в отриманні коштів з фонду ліквідації наслідків збройної агресії РФ для ремонту об’єкта інфраструктури, який перебуває під його контролем.

Цей скандальний епізод висвітлює спроби використання криптовалют у корупційних практиках та важливість боротьби з такими явищами в політичному середовищі.

Ремонт будівель університету, де нардеп є ректором (дію контракту призупинили), став предметом корупційної спроби.

Зазначається, що пропонована неправомірна вигода складала 8% від обсягу фінансування, що підкреслює серйозність порушень та потребу в докладному розслідуванні цього скандального випадку.

Фото: НАБУ
Вікторія Журавлева

Від Вікторія Журавлева

Журналістка із Запоріжжя, яка завжди на хвилі подій. Має досвід роботи редактором новин понад 7 років. Пише про події свого міста, а також про українську та світову політику. У вільний час любить читати та проводити час з сім’єю.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *