Укрзалізниця вводить нові рейси з ЗапоріжжяУкрзалізниця вводить нові рейси з Запоріжжя

“Укрзалізниця” вводить нові рейси з Запоріжжя, що обіцяють поліпшити транспортну доступність та розширити можливості подорожей для пасажирів.

Серед них виділяються два рейси, які стануть щоденними для зручності подорожуючих:

  1. №51/52 Одеса-Запоріжжя: Цей потяг буде курсувати через день, надаючи дніпрянам додаткову опцію подорожувати до Одеси та обертатися назад, що сприятиме підвищенню мобільності пасажирів між областями.
  2. №216/215 Запоріжжя-Чернівці: Цей рейс буде курсувати щоденно і забезпечить зручне сполучення Буковини з Івано-Франківськом, Львовом, Дніпром та Запоріжжям, розширюючи географію можливих подорожей для пасажирів.

Додатково, два вже популярних маршрути з Запоріжжя отримають статус щоденних:

  • №5/6 Запоріжжя-Ясіня
  • №40/39 Запоріжжя-Солотвино

У цілому, “Укрзалізниця” призначила у своєму новому графіку руху поїздів на 2024 рік 14 нових рейсів, з яких 11 будуть внутрішніми, а 3 – міжнародними. Планується також покращення 19 існуючих рейсів по Україні та за кордоном, що сприятиме підвищенню якості пасажирських послуг та зручності маневрування між регіонами.

Фото: pravda.com
Вікторія Журавлева

Від Вікторія Журавлева

Журналістка із Запоріжжя, яка завжди на хвилі подій. Має досвід роботи редактором новин понад 7 років. Пише про події свого міста, а також про українську та світову політику. У вільний час любить читати та проводити час з сім’єю.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *