Мешканці постраждалих від учорашнього обстрілу будинків можуть отримати державну компенсацію на ремонт житлаМешканці постраждалих від учорашнього обстрілу будинків можуть отримати державну компенсацію на ремонт житла

Уряд затвердив рішення про надання державної компенсації мешканцям постраждалих від учорашнього обстрілу будинків. Ця ініціатива дозволить людям отримати фінансову допомогу на відновлення своїх житлових приміщень.

Секретар міської ради Анатолій Куртєв закликає мешканців, постраждалих від учорашнього обстрілу будинків, обов’язково скористатися можливістю отримати державну компенсацію на ремонт житла. За програмою єВідновлення вже понад 175 запоріжців отримали майже сім з половиною мільйонів гривень державної допомоги на відновлення пошкоджених обстрілами осель.

Загальна сума погодженої компенсації для заявників перевищує 10 мільйонів 246 тисяч гривень. Розгляд питань щодо виплат здійснюється міською комісією в рамках програми єВідновлення. Інструкції щодо подання заявок доступні через «Дію» за посиланням. У випадку технічних ускладнень з подачею заявки, звертайтеся до ЦНАПів для отримання допомоги.

Фото: zp.gov.ua
Вікторія Журавлева

Від Вікторія Журавлева

Журналістка із Запоріжжя, яка завжди на хвилі подій. Має досвід роботи редактором новин понад 7 років. Пише про події свого міста, а також про українську та світову політику. У вільний час любить читати та проводити час з сім’єю.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *