Відомі португальці створили в Запоріжжі стріт-арт на підтримку містянВідомі португальці створили в Запоріжжі стріт-арт на підтримку містян

Презентація нового стінопису від португальських митців Brain Joke відбулась сьогодні біля дитячої бібліотеки ім. Андросова в Олександрівському районі міста. Стріт-арт створили спеціально для нашого міста на знак підтримки.

Відомий португальський художницький дует, відомий під назвою “BrainJoke”, зробив важливий внесок у вуличне мистецтво в Запоріжжі, створивши новий стріт-арт як вираз підтримки містян.

Художники BrainJoke славляться своєю майстерністю в створенні великих та вражаючих муралів на вулицях міст по всій Європі. Їхні роботи часто поєднують глибокі соціальні теми з гумором і жартами. Вони стали відомими завдяки своїй унікальній здатності висловлювати важливі ідеї через мистецтво та робити їх доступними для громадськості через вуличні муралі.

Цей конкретний стріт-арт був створений спеціально для міста Запоріжжя, щоб висловити підтримку місцевого населення. Мурал містить символічне слово “Victory” (Перемога), де літера “V” виконана у вигляді руки, що жестом показує перемогу. Це вираз підтримки України та її народу в часи випробувань, особливо з огляду на прифронтовий статус Запоріжжя через війну на сході країни.

Створення цього стріт-арту відображає важливість мистецтва як засобу виразу солідарності та підтримки в складних моментах і створює позитивний і важливий імпакт на спільноту Запоріжжя.

Кураторка проєкту Льона Радченко

Запоріжжя – місто, яке зазнало значних труднощів через російські бомбардування. Наша творчість – більше, ніж мистецьке враження. Це свідчення солідарності та надії для українського народу в часи лиха. Серед тіней російського вторгнення запоріжці є уособленням опору та оптимізму. Слово «перемога», яке ми зобразили в цьому стінописі, звучить як нагадування про те, що незважаючи на виклики, Україна залишиться сильною і вийде переможцем із цієї страшної війни

Звернулись до запоріжців митці BrainJoke

Артоб’єкт являє собою слово Victory, де латинська літера V виконана у формі руки, що жестом показує перемогу. Таким чином португальці висловлюють своє захоплення і впевненість у перемозі України у війні, що триває.

Антон Ревуцький

Від Антон Ревуцький

Запорізький журналіст-кореспондент. Народився і виріс у Запоріжжі, де відразу ж виявив пильний інтерес до подій у своєму рідному місті. Обіймав посаду кореспондента в одному з провідних медіа-видань Запоріжжя, де активно висвітлював найактуальніші події, від політичних розворотів і суспільних ініціатив до культурних заходів та спортивних досягнень міста. Завжди ставив свою роботу з великою відданістю, прагнучи надати читачам об'єктивну та цікаву інформацію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *