Автівки для саперної справи від фонду Максима КріппиАвтівки для саперної справи від фонду Максима Кріппи

Благодійний фонд Максима Кріппи передав два автомобілі 125 окремій бригаді територіальної оборони. Крім того, MK Foundation направив два буси 32-й окремій механізованій бригаді. Два автомобілі отримали і бійці окремого інженерно-саперного батальйону військової частини A4745.

Перші два автомобілі відправились на Харківський напрямок. Одна автівка використовуватиметься інженерами та саперами, а інша — ротою БПЛА. Обидві машини відправились на Харківський напрямок.

Автівки для саперної справи від фонду Максима Кріппи / Фото: mkf.ua

Варто відзначити, що фонд Максима Кріппи все частіше отримує запити на автомобілі саме від саперних підрозділів, оскільки питання розмінування стає все актуальнішим.

Нагадаємо, в Україні розміновано лише 40 тис. га лісів із 417 тис. га, що потребують обстеження та розмінування.

Наразі в Україні працюють 29 машин розмінування та 3 тис. саперів. Планується, що до кінця року в Україні працюватимуть вже 60 машин з розмінування та 5 тис. саперів.

Антон Ревуцький

By Антон Ревуцький

Запорізький журналіст-кореспондент. Народився і виріс у Запоріжжі, де відразу ж виявив пильний інтерес до подій у своєму рідному місті. Обіймав посаду кореспондента в одному з провідних медіа-видань Запоріжжя, де активно висвітлював найактуальніші події, від політичних розворотів і суспільних ініціатив до культурних заходів та спортивних досягнень міста. Завжди ставив свою роботу з великою відданістю, прагнучи надати читачам об'єктивну та цікаву інформацію.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *