Концерн «МТМ» ремонтує проблемні ділянки мереж опаленняКонцерн «МТМ» ремонтує проблемні ділянки мереж опаленняКонцерн «МТМ» ремонтує проблемні ділянки мереж опалення

Концерн “МТМ” міста Запоріжжя активно проводить ремонтні роботи на проблемних ділянках мереж опалення з метою підвищення ефективності та надійності системи теплопостачання.

Фахівці концерну здійснили ремонт та модернізацію обладнання на ділянках в місцевостях із збоїв у роботі теплових комунікацій. Працівники “МТМ” звертають увагу на комплексні заходи, спрямовані на поліпшення функціональності системи опалення та підвищення рівня зручності для споживачів. Ремонтні роботи включають в себе перевірку, обслуговування, технічне оновлення, та відновлення важливих елементів мережі опалення.

Концерн “МТМ” прагне забезпечити найвищий стандарт якості та ефективності у сфері теплопостачання, сприяючи комфорту та безпеці для мешканців обслуговуваних районів.

За останній тиждень комунальники концерну “Міські теплові мережі” продовжили активні ремонтні заходи на теплових мережах та котельнях з метою забезпечення надійного та ефективного опалення для мешканців міста. Робочі групи фахівців виконували комплекс різноманітних завдань, спрямованих на поліпшення функціональності та безперебійної роботи систем опалення.

Під час звітування було відзначено проведення планових обстежень та технічного діагностування обладнання. Крім того, здійснювалися роботи з реконструкції деяких ділянок мережі, а також заміна та модернізація окремих елементів котельні.

Керівництво концерну підкреслило свою готовність до подальших ініціатив та заходів, спрямованих на постійне вдосконалення і розвиток теплопостачання у місті.

Упродовж минулого тижня концерн “Міські теплові мережі” продовжував активно виконувати роботи з ремонту та технічного обслуговування систем теплопостачання в місті. Зокрема, здійснено заміну 141 метрів трубопроводів холодного водопостачання та проведено ремонтні роботи на різних ділянках мереж та котельнях.

Робочі групи зосередили свою увагу на низці завдань:

  1. Ремонт трубопроводів опалення між житловими будинками та теплокотлами на вулицях Жуковського, Гоголя, Маяковського, Новокузнецькій, Водограйній, Космічній, Портовій, Верхній, Возз’єднання України/вул. 12 Квітня, Тамбовській, Гастело, Рекордній, Яценка, Курузова, Авраменка та Республіканській.
  2. Замінено 1 одиницю запірної арматури по вулиці Республіканській, 71.
  3. Проведено демонтаж вузла обліку в житловому будинку на вулиці Каховській, 41.
  4. Виконано перевірку теплоносія в 2ТК-65 на бульварі Шевченка, 65.

Керівництво концерну підкреслило свою здатність до проведення подальших робіт, спрямованих на підтримку надійного теплопостачання для мешканців міста.

Вікторія Журавлева

By Вікторія Журавлева

Журналістка із Запоріжжя, яка завжди на хвилі подій. Має досвід роботи редактором новин понад 7 років. Пише про події свого міста, а також про українську та світову політику. У вільний час любить читати та проводити час з сім’єю.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *