Національне антикорупційне бюро (НАБУ) розпочало розслідування щодо можливої розтрати коштів в комунальному санаторії, розташованому в Запорізькій областіНаціональне антикорупційне бюро (НАБУ) розпочало розслідування щодо можливої розтрати коштів в комунальному санаторії, розташованому в Запорізькій області

Національне антикорупційне бюро (НАБУ) розпочало розслідування щодо можливої розтрати коштів в комунальному санаторії, розташованому в Запорізькій області.

Національне антикорупційне бюро (НАБУ) вжило заходів для розслідування можливого випадку розтрати коштів у комунальному санаторії медичної реабілітації “Глорія”, що належить Запорізькій обласній раді. Розслідування стосується нібито змови між службовцями Запорізької обласної ради та управлінням санаторію при закупівлі медичного обладнання за завищеною вартістю.

Деталі розслідування залишаються конфіденційними на даному етапі, проте вже відомо, що спеціалісти НАБУ вивчають фінансові звіти, документацію та інші матеріали, які можуть мати відношення до можливих порушень. Розслідування охоплює період минулих років, і його результати будуть оприлюднені після завершення.

Свою готовність співпрацювати з НАБУ висловила місцева влада та надати всю необхідну інформацію для об’єктивного вирішення цього питання. Громадськість та зацікавлені сторони очікують на результати розслідування, сподіваючись на прозорий та справедливий висновок щодо використання бюджетних коштів у комунальній сфері.

Національне антикорупційне бюро (НАБУ) вжило заходів для розслідування можливого випадку розтрати коштів у комунальному санаторії медичної реабілітації “Глорія”, що належить Запорізькій обласній раді. Розслідування стосується нібито змови між службовцями Запорізької обласної ради та управлінням санаторію при закупівлі медичного обладнання за завищеною вартістю.

Спеціалісти НАБУ аналізують фінансові звіти, контракти, документи та іншу інформацію, що може вказувати на можливі порушення у сфері закупівель та витрат коштів. Розслідування охоплює період минулих років, і засноване на скаргах та зверненнях громадськості щодо недостовірного використання фінансових ресурсів.

У відповідь на це розслідування, представники Запорізької обласної ради висловили готовність співпрацювати з НАБУ та надали необхідні документи для детального аналізу. Відсутність прозорості та неправомірне використання коштів буде призначено відповідальність, якщо буде встановлено факти порушень. Громадськість та зацікавлені сторони очікують на результативне завершення цього розслідування та вжиття відповідних заходів.

Органи слідства вважають, що співробітники санаторію “Глорія”, у співробітництві з представниками Запорізької обласної ради, ТОВ “Медгарант” та ТОВ “Циммер медізин сістем Україна”, можуть бути причетні до розтрати коштів під час закупівлі медичного обладнання для санаторного закладу охорони здоров’я.

Органи слідства припускають, що вартість закупленого обладнання може бути завищена, а сама операція здійснювалася без реальної потреби та обґрунтованої необхідності.

В рамках цього розслідування Національне антикорупційне бюро (НАБУ) та Спеціалізована антикорупційна прокуратура (САП) провели ряд обшуків у фігурантів справи, зокрема, в приміщенні ТОВ “Медгарант”. Детективи вилучили техніку та носії інформації, на які накладено арешт, визнано речовими доказами.

Вироблення обґрунтованого висновку щодо можливих порушень та надання правової кваліфікації дій учасників справи очікується після завершення ретельного розслідування. Громадськість сподівається на справедливе вирішення цієї ситуації та притягнення винних до відповідальності.

Фото: media.slovoidilo.ua
Вікторія Журавлева

By Вікторія Журавлева

Журналістка із Запоріжжя, яка завжди на хвилі подій. Має досвід роботи редактором новин понад 7 років. Пише про події свого міста, а також про українську та світову політику. У вільний час любить читати та проводити час з сім’єю.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *