Запоріжжя продовжує розширювати свою програму підтримки місцевого бізнесуЗапоріжжя продовжує розширювати свою програму підтримки місцевого бізнесу

Запоріжжя продовжує розширювати свою програму підтримки місцевого бізнесу шляхом укладення Меморандуму з новим банком. Секретар міської ради Анатолій Куртєв оголосив про підписання Меморандуму про співпрацю з АТ “Комерційний банк “Глобус”, який приєднався до списку банків, учасників програми компенсації відсотків за кредитами для місцевих підприємців.

Продовжуємо підтримувати запорізький бізнес / Фото: zp.gov.ua

Ця ініціатива продовжує надавати підприємцям можливість отримати часткову компенсацію відсотків за кредитами, які були взяті в рамках державної програми “Доступні кредити 5-7-9%”. Міська рада забезпечує цю компенсацію через співпрацю з різними банками, і цей список тепер поповнився “Комерційним банком “Глобус”.

Підписали з АТ «Комерційний банк «Глобус» Меморандум, направлений на підтримку запорізького бізнесу

Анатолій Куртєв

Цей крок спрямований на збільшення доступу підприємців до фінансових ресурсів та стимулювання розвитку місцевого бізнесу в Запоріжжі. Завдяки розширенню співпраці з новим банком, підприємці мають більше можливостей для отримання кредитів під вигідними умовами та отримання компенсації відсотків, що сприятиме їхньому успішному функціонуванню та розвитку.

Антон Ревуцький

By Антон Ревуцький

Запорізький журналіст-кореспондент. Народився і виріс у Запоріжжі, де відразу ж виявив пильний інтерес до подій у своєму рідному місті. Обіймав посаду кореспондента в одному з провідних медіа-видань Запоріжжя, де активно висвітлював найактуальніші події, від політичних розворотів і суспільних ініціатив до культурних заходів та спортивних досягнень міста. Завжди ставив свою роботу з великою відданістю, прагнучи надати читачам об'єктивну та цікаву інформацію.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *