В окупованому Мелітополі дивує сервісом служба таксіВ окупованому Мелітополі дивує сервісом служба таксі

У захопленому російськими окупантами Мелітополі містяни залишаються свідками низки проблем, що створює окупаційна влада.

Особливо вразливими стали проблеми комунальних служб. На центральних проспектах міста смердять купи сміття, у магазинах фіксуються безмежно високі ціни, а безпритульні тварини майже заполонили вулиці.

Гострою та обурливою стала ситуація з громадським транспортом, який пережив тяжкі часи. Мешканці, які раніше не мали досвіду подібних проблем, зазнали найбільших труднощів, виявивши, що навіть виклик таксі став нездійсненним завданням через данину, яку наложили на всі служби таксі в окупованому місті.

Після наложення данини на служби таксі в окупованому Мелітополі, мешканці міста відчули серйозний удар по своїх гаманцях. Вартість проїзду в таксі подекуди зросла вдвічі, ставши неприйнятно високою для більшості пасажирів. Крім того, таксисти вирішили здійснювати додаткові доплати, використовуючи різні підступні практики. Зокрема, деякі брали доплату за виклик після 18:00, або за надання послуг, які фактично відсутні, наприклад, за використання неіснуючого дитячого автокрісла.

Не лише зростання цін стало предметом невдоволення мешканців, але й якість послуг також суттєво погіршилася. Захмарні ціни тепер супроводжуються непрофесійним обслуговуванням, що призводить до загального негативного враження від користування таксі в окупованому Мелітополі. Захисники прав споживачів підкреслюють, що тепер мешканці стають все менш терплячими і активно висловлюють своє невдоволення.

Викликати таксі за допомогою додатків стало неможливим завданням, вона вказує на безкінечний пошук машин та відсутність водіїв. Попри те, що містянка заздалегідь намагалася замовити таксі з 6 ранку, щоб встигнути з дитиною до школи до 7:30, всі спроби виявилися марними. Водії відмовляли в прийомі замовлень, вказуючи на відсутність машин чи відмовляючи заздалегідь приймати замовлення.

Мешканці окупованого Мелітополя продовжують ділитися своїми негативними враженнями від користування послугами таксі. Вони наголошують на труднощах у заздалегідь розрахованих планах та на тому, що водії таксі відмовляють у прийомі замовлень чи не з’являються після підтвердження замовлення.

Жителі окупованого міста висловлюють своє розчарування низьким рівнем сервісу та якістю послуг таксі, осуджуючи операторів за непрофесіоналізм та неввічливість. Кілька спроб викликати таксі заздалегідь для своєчасного прибуття на місце призначення не привели до успіху, а відсутність відповідальності з боку служб таксі лише поглиблює невдоволення мешканців.

Мешканці вимагають вирішення цих проблем з боку (окупаційної) місцевої влади. Але зараз ситуація з громадським транспортом та таксі в окупованому Мелітополі залишається напруженою.

Вікторія Журавлева

Від Вікторія Журавлева

Журналістка із Запоріжжя, яка завжди на хвилі подій. Має досвід роботи редактором новин понад 7 років. Пише про події свого міста, а також про українську та світову політику. У вільний час любить читати та проводити час з сім’єю.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *