У Запорізькій області виявили 2331 випадок захворювання коронавірусомУ Запорізькій області виявили 2331 випадок захворювання коронавірусом

У Запорізькій області зафіксовано 2331 новий випадок захворювання на коронавірус. Лабораторні дослідження підтвердили наявність вірусу у пацієнтів, що свідчить про продовження епідеміологічної ситуації в регіоні.

За даними медичних служб, здоров’я більшості інфікованих стабільне, і вони перебувають на самоізоляції вдома під наглядом лікарів. Також зазначається, що медичні працівники проводять ретельний моніторинг контактних осіб та застосовують всі необхідні заходи для зниження ризику поширення вірусу.

Громадян місцева влада закликає дотримуватися протиепідемічних заходів, зокрема, носити маску, уникати великих сходжень та додержуватися соціальної дистанції. За необхідності можуть бути введені додаткові обмежувальні заходи для забезпечення безпеки громадян.

Запорізька обласна влада продовжує співпрацювати з медичними установами та здійснює заходи для забезпечення адекватної медичної допомоги та контролю за епідемією в регіоні.

У рамках поточного епідемічного сезону в Запоріжжі відзначається різке зниження захворюваності на ГРВІ.

За період з 2 жовтня по 10 грудня виявлено лише 22,5 тисяч випадків захворювання на ГРВІ, з них коронавірус підтверджено у 2,3 тисяч пацієнтів. Захворюваність у регіоні залишається значно нижчою від епідемічного порогу, і складає 55-75% від нормального рівня.

Заходи щодо профілактики залишаються активними, і вже вакциновано 3181 мешканців області. З них 2162 особи входять у групу ризику, для якої вакцинація є особливо важливою. Регіональні медичні служби продовжують надавати належну медичну допомогу та вживати заходи щодо контролю епідемії, враховуючи всі ризики та рекомендації Всесвітньої організації охорони здоров’я.

Вікторія Журавлева

Від Вікторія Журавлева

Журналістка із Запоріжжя, яка завжди на хвилі подій. Має досвід роботи редактором новин понад 7 років. Пише про події свого міста, а також про українську та світову політику. У вільний час любить читати та проводити час з сім’єю.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *