У місті продовжують зносити незаконно встановлені тимчасові спорудиУ місті продовжують зносити незаконно встановлені тимчасові споруди

Продовжується активний процес демонтажу незаконно встановлених тимчасових споруд у Запоріжжі, особливий акцент робиться на об’єктах, які використовуються для здійснення підприємницької діяльності. За словами відповідальних служб, такі неправомірні підприємці створюють недобросовісну конкуренцію для законно діючих підприємств.

Робота з демонтажу спрямована на відновлення порядку та справедливості в сфері підприємницької діяльності. Незаконно встановлені споруди часто не тільки порушують естетичний вигляд міського простору, але і створюють небезпеку для громадськості та негативно впливають на економічний клімат у місті.

Підприємців місцева влада закликає додержуватися встановлених норм та правил, оформлювати всі необхідні дозволи для здійснення своєї діяльності та дотримуватися законодавства. Такі заходи сприятимуть розвитку чесного та відкритого бізнесу в місті та створять сприятливий економічний клімат для всіх учасників.

За інформацією, наданою департаментом муніципального управління міськради на їхній сторінці у Facebook, у рамках активної боротьби з незаконними спорудами та підпільними закладами, днями був проведений знос ще одного гаража в Олександрівському районі міста. Відзначено, що цей об’єкт використовувався як “прийомка” вторинної сировини та функціонував як підпільна “наливайка”, привертаючи багато осіб із низьким рівнем соціальної відповідальності.

Ця ініціатива місцевих влад має на меті покращення благоустрою та безпеки та екологічної ситуації в місті, а також боротьбу з негативними явищами в суспільстві. Знос незаконних споруд сприяє відновленню порядку в міському середовищі та підвищує якість життя громадян. Міська влада закликає мешканців сприяти роботі влади у цьому напрямі та повідомляти про подібні випадки для швидкого та ефективного реагування.

Декілька днів тому в межах Вознесенівського району міста відбувся демонтаж ще одного маленького архітектурного формування (МАФ). Попередньо цей об’єкт був використаний в ролі торгової площадки. Варто відзначити, що мешканці прилеглих багатоповерхових будинків виражали своє незадоволення щодо наявності цієї споруди в непосредній близькості до їхніх домів.

За інформацією від представників міської влади, відновлення гармонії та комфорту в житті мешканців стає основною метою проведення таких заходів. Демонтаж подібних МАФів покликаний враховувати інтереси громади, зокрема, забезпечуючи безпеку та естетичний вигляд селища. Міська влада продовжує співпрацювати з мешканцями, щоб вирішити питання благоустрою та розвитку місцевості в найкращий спосіб.

Вікторія Журавлева

Від Вікторія Журавлева

Журналістка із Запоріжжя, яка завжди на хвилі подій. Має досвід роботи редактором новин понад 7 років. Пише про події свого міста, а також про українську та світову політику. У вільний час любить читати та проводити час з сім’єю.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *