Запоріжці, чиє житло було зруйноване ворожими обстрілами, продовжать отримувати допомогу з міського бюджету і в наступному роціЗапоріжці, чиє житло було зруйноване ворожими обстрілами, продовжать отримувати допомогу з міського бюджету і в наступному році

У Запоріжжі продовжують надавати допомогу мешканцям, чиє житло постраждало від обстрілів. Міська влада повідомила, що в наступному році також передбачено виділення коштів з міського бюджету для підтримки тих, хто втратив свої оселі через ворожі атаки.

Це рішення призначене для того, щоб допомогти та забезпечити громадянам необхідні ресурси та сприяти відновленню їхнього життя після трагічних подій. Місцева влада висловила готовність надалі допомагати постраждалим громадянам в усіх аспектах їхнього відновлення.

Секретар міської ради Анатолій Куртєв повідомив, що запоріжці, чиє житло було зруйноване ворожими обстрілами, продовжать отримувати допомогу з міського бюджету і в наступному році.

Мова йде про надання щомісячної виплати у розмірі 10 тисяч гривень. Цьогоріч таку допомогу отримали 403 людини на загальну суму 45 мільйонів 504 тисячі гривень. Акцентуючи увагу на важливості цього соціального заходу. Анатолій Куртєв зазначив, що це сприятиме ефективному відновленню життя постраждалих та допоможе їм подолати труднощі, пов’язані із втратою житла. Крім того, влада міста висловила вдячність всім, хто приєднався до благодійних ініціатив та надав допомогу тим, хто потребує.

Ці виплати триватимуть аж до повного відновлення зруйнованого житла, а тому обов’язково продовжаться і в 2024 році. В бюджеті громади на наступний рік закладено на це 41,9 мільйонів гривень (сума вирахована на основі кількості отримувачів та планів і графіків по відновленню будинків).

Паралельно з цим місцева влада працює над виконанням основного завдання — відбудовою зруйнованого житла. Маємо якнайшвидше зробити так, щоб люди змогли повернутися до своїх осель. Важливість цього процесу не може бути переоцінена, і місцева влада вживає всіх необхідних заходів для швидкого і ефективного відновлення житлових приміщень. Запоріжцям, які пережили важкі моменти через військові події, гарантується підтримка та допомога на всіх етапах відновлення їхнього звичайного життя.

Вікторія Журавлева

Від Вікторія Журавлева

Журналістка із Запоріжжя, яка завжди на хвилі подій. Має досвід роботи редактором новин понад 7 років. Пише про події свого міста, а також про українську та світову політику. У вільний час любить читати та проводити час з сім’єю.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *